UPS C3, System ultrafiltracji wody
20201116_200649-e1605820052208.jpg
20201116_195336.jpg
20201116_195218-e1605820195264.jpg
20201116_195052.jpg
UPS C3, System ultrafiltracji wody

System ultrafiltracji wody UPS C3

(2 opinie klienta)

585,00 

Bardzo dobrej klasy, prosty w montażu system ultrafiltracji z membraną kapilarną. System filtracji UPS C3 z możliwością instalacji w większości kuchni- w szafce pod zlewozmywakiem. System jest zbudowany na bazie opatentowanych wkładów New Line, w znacznym stopniu ułatwiający użytkownikowi ich wymianę bez specjalistycznej obsługi.

NAKLEJKA TIMESTRIP

Po zamontowaniu nowych wkładów, naklej Timestrip w wybranym przez siebie miejscu. Naklejka aktywuje zawarty w niej płyn, dzięki któremu widać stan wkładów i moment, gdy trzeba je wymienić. Praktyczne i wygodne!

Na stanie

Liczba sztuk:

Pod zlewozmywakowa kompaktowa filtracja wody o dużej dokładności dzięki zastosowaniu membrany kapilarnej oraz wysokiej jakości wkładów filtrujących, produkowanych w ramach renomowanej marki i technologii niemieckiej. System posiada możliwość 6-ścio stopniowej filtracji wody.
System UPS C3 doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie potrzeba jest uzyskania smacznej i dobrze filtrowanej wody do użytku w gospodarstwach domowych.
.
System bardzo dobrze pracuje wraz z jonizatorami marki “Alkamedi”.
UPS C3 to wysokiej jakości filtracja z posiadającymi atesty i dopuszczenia do stosowania w Polsce wkłady filtrujące:

Atesty BlueFilters

W skład systemu wchodzą 3 wysokiej jakości wkłady w opatentowanej technologii “New Line”:

Etap 1: wkład AC-PP-GAC-KDF; zawiera aktywny węgiel.
Działanie: poprawia smak i zapach wody, redukuje chlor i jego pochodne, azotany, metale ciężkie, mętność wody, garbniki, glony, grzyby, rdzę, nikiel, chrom, częściowo wapń, rtęć, bakterie i inne zanieczyszczenia organiczne.

Etap 2: wkład AC-GAC – aktywny węgiel, sedymentacyjne -węglowy o dużej zdolności usuwania z wody pitnej chloru, herbicydy, pestycydy oraz innych substancji organicznych w tym lotnych.

Etap 3: wkład AC-CTO-HF – w składzie blok węglowy oraz wysokiej jakości membrana kapilarna (hollow fiber), dająca możliwość dokładnej filtracji na poziomie 0,1 mikrona.
Działanie: oczyszcza wodę pitną z bakterii, mikroorganizmów, koloidów, zanieczyszczeń organicznych, piasku, mułu. Dokładność filtracji na bazie membrany kapilarnej jest bardzo wysoka i stąd filtracje oparte o takie membrany potrafią zatrzymać także niektóre wirusy oraz grzyby. Membrana kapilarna może stanowić alternatywę dla systemów osmotycznych gdyż usuwa z wody w ponad 99% szkodliwe substancje zachowując jednocześnie podczas procesu oczyszczania cenne minerały w wodzie pitnej.

  • Ważną zaletą sytemu jest zastosowanie opatentowanych wkładów niemieckiej produkcji New Line. W porównaniu do tradycyjnych wkładów filtracyjnych zastosowane wkłady w tym systemie charakteryzują się zwiększoną efektywnością filtracji.
  • Konstrukcja wkładów zapewnia bardzo łatwą ich wymianę bez konieczności używania klucza.
  • Przy doborze tego rodzaju filtracji należy mieć na uwadze m.in. twardość wody: membrana kapilarna ma wysoką dokładność filtracji jeżeli woda jest bardzo twarda niezbędna będzie wymiana wkładów co 6 miesięcy

System przed filtracyjny

System UPS C3 bardzo dobrze sprawdza się jako system przed filtracyjny dla większości dostępnych jonizatorów wody. Zastosowanie systemu przed jonizatorem zabezpiecza jonizator, przedłuża żywotność filtra w jonizatorze oraz poprawia smak pitnej wody,

System filtracji wody UPS C3 zastosowany samodzielnie pozwala uzyskać zdrowszą i smaczniejszą wodę do picia, przygotowania potraw itp. w Twoim domu.
Zastosowane szybko-złączki 1/4″ pasują do praktycznie wszystkich podłączeń na 6mm wężyku wody.

Zalecana wymiana wkładów w zależności od jakości wody: 6 miesięcy lub 11000 litrów wody.
* Uwaga:
1. wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie UPS C3 powinny być przestrzegane jeśli chcemy zachować dobrej jakości wodę pitną. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji lub innych roszczeń.

Wysokość filtrów UPC C3:30 cm
Szerokość UPC C3:24,5/25 cm
Głębokość UPS C3:9 cm

W kpl. z filtrami w zależności od wariantu:
1 wariant – montaż na szybko-złączki kolankowe 1/4″ wraz zaworkiem przyłączeniowym 3/8″
-wylewka wody filtrowanej *,
* Uwaga: pokazane zdjęcie wylewki z systemem jest przykładowe, aktualnie w kpl. z systemem jest wylewka jak na zdjęciu

Wylewka pojedyncza chromowana do systemów filtracji wody.

2 wariant bez konieczności montażu zaworka przyłączeniowego:
wejście i wyjście wody z systemu na gwint na 3/8″ z możliwością bezpośredniego podłączenia do elastycznego wężyka prowadzącego wodę do systemu, a następnie do kuchennej baterii kranowej (wylewki).

Różnice w podanych wariantach:
– w wariancie pierwszym woda zasilająca i filtrowana przepływa od zasilania do wylewki za pośrednictwem wężyka 1/4″ podłączonego do szybko-złączek.
– w wariancie drugim woda zasilające i filtrowana przepływa od zasilania do wylewki za pośrednictwem wężyka elastyczny 3/8″ bezpośrednio do baterii kuchennej, w ten sposób woda zimna kranowa zostaje zastąpiona na stałe wodą filtrowaną.

W zamówieniu prosimy o podanie wybranego wariantu.

Zalety:
1. Dobra relacja cena-jakość.
2. Smukła, kompaktowa obudowa – możliwość montażu w większości szafek pod zlewem.
3. Prosty montaż i prosta wymiana wkładów we własnym zakresie.
4. Kilkustopniowa skuteczna jakościowo filtracja.
5. Membrana kapilarna-dokładność filtracji 0,1 mikrona (dla porównania ludzki włos to od 50 i wyżej mikronów).
6. Filtracja działa przepływowo nie ma potrzeby instalacji zbiornika.

W przypadku wód wysokiej twardości system UPS C3 może nie być wystarczający, w takich przypadkach zalecamy zastosowanie systemów opartych o nano-membrany, które mają wyższy stopień dokładności filtracji i fizyczną możliwość ograniczenia wytrącania się węglanu wapnia tzw. “kamień” np. w czajniku.

Zobacz systemy nano-filtracji:

Waga 2 kg
Wymiary 30 × 12 × 30 cm
Producent

2 opinie dla System ultrafiltracji wody UPS C3

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 2 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Jadwiga K. (zweryfikowany)

    Rewelacja pod każdym względem!Gorąco polecam!

  2. Robert (zweryfikowany)

    Super

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…