filtr zamienny do AOK- przenośnego alkalizatora wody
AOK-z-logo.jpg
908-filter3
908-filter1
filtr zamienny do AOK- przenośnego alkalizatora wody

Oryginalny filtr zamienny do AOK- przenośnego alkalizatora wody.

50,00 

Alkamode – przenośny alkalizator wody / jonizator zamienia wodę np. z kranu lub butelki nazasadową wodę jonizowaną. Alkamode do uzyskania alkalicznej wody jonizowanej używa 13 energetyzujących inaturalnych minerałów, zgromadzonych w filtrze w tym m.in kamieni tourmaliny, zeolitu imaifanshi, które zostały połączone naukowo, aby dać optymalny efekt dla uzyskania najlepszych rezultatów. Alkamode wyprodukowany został ze spożywczej stali nierdzewnej, a  unikalny filtr wewnętrzny jest opatentowany i certyfikowany jako bezpieczne od zanieczyszczeń. Alkamode nie filtruje wody! Zmienia jej odczyn i redox.

Brak w magazynie

Oryginalny wymienny wkład do przenośnego jonizatora wody AOK Alkamode.
Czas eksploatacji w zależności od intensywności użytkowania, przy intensywnym użyciu zalecana przez producenta wymiana co 6 miesięcy. Minimalna-konieczna wymiana do 1 roku.

Uwaga: Jedynie u nas zakupisz produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością.

O pojemnik przenośny wody AOK: “Alkamode” to nowy przenośny, osobisty jonizator wody alkalicznej, która pozwala na przekształcenie zwykłej wody z kranu lub wody butelkowanej na alkaliczną zjonizowaną wodę, gdziekolwiek jesteś. “Alkamode” jest wygodnej wielkości bidonem ze stali nierdzewnej, który wykorzystuje szereg specjalnych, rzadkich minerałów naturalnych mających zdolność przekształcić zwykłą wodę na alkaliczną wodę jonizowaną. Według dostępnych źródeł woda alkaliczna pomaga przeciwdziałać gromadzeniu się nadmiaru kwasowości w tkankach i wspomaga neutralizowanie nadmiernej szkodliwej ilości wolnych rodników. Teraz z “Alkamode” każdy może korzystać z picia alkalicznej wody jonizowanej w podróży, w pracy, podczas wyjazdów.

Bidon “Alkamode” jest wykonany z nierdzewnej stali i posiada dokumentację i certyfikaty SGS&FDA test report na brak zawartości materiałów toksycznych. Proces przekształcania w jonizowaną wodę alkaliczną przebiega na bazie szeregu naturalnych minerałów naszej ziemi znajdujących się w górnej i dolnej części pojemnika.
Jego unikalna konstrukcja wewnętrzna jest opatentowany i badania udowodnił jej bezpieczeństwa. “Alkamode” mieści 300ml wody i wg. badań producenta jest to idealny rozmiar do przenoszenia.

Użytkowanie:
Sam jonizator nie wymaga szczególnego traktowania, ważne, aby po roku wymienić górny filtr na nowy. Dolny filtr nie wymaga wymiany i powinien służyć przez kilka lat.

Informacje, zawarte na stronach są przygotowane na podstawie aktualnie dostępnych materiałów i nie stanowią podstawy do podjęcia samodzielnego leczenia. W przypadku chorób zalecany jest zawsze kontakt z lekarzem prowadzącym lub specjalistą.

Mocne strony:

  • Wygodny do przenoszenia-niewielki rozmiar.
  • Wspomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej.
  • Tworzy łatwiej przyswajalną, jedwabistą wodę o lepszym “gładkim” smaku.
  • Zmienia potencjał utleniania-redukcji wody (minusowy ORP), dając znaczny większy potencjał antyoksydacyjny.
  • Mniejsze skupiska cząsteczek wody sprawiają, że przyswajanie wody jest szybsze.
  • Zawiera zatwierdzony przez NSF węgiel.
  • Zajmuje tylko kilka chwil, aby stworzyć własną “pro-zdrowotną wodę”.
  • Bez dodatkowych kosztów utrzymania – tylko w zamień kieszeń filtra górnego (zazwyczaj raz w roku).
    Uwaga: prezentowany na zdjęciu jonizator jest sprzedawany w tej opcji bez pokrowca. Pokrowiec można dokupić oddzielnie.
Waga 0,50 kg

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Oryginalny filtr zamienny do AOK- przenośnego alkalizatora wody.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…