Nawilżone powietrze dobrze wpływa na cały układ oddechowy, dlatego warto zadbać o odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniu. Nasze nawilżacze powietrza to idealne rozwiązanie zarówno do domów, jak i biur. W naszej ofercie są także produkty przemysłowe, które sprawdzą się nawet na tak dużych powierzchniach jak hale czy warsztaty. Warto wybrać nawilżacz z jonizacją, aby cieszyć się zdrowym powietrzem. Sprzęty, które znajdziesz u nas, to produkty wysokiej jakości, dbające nie tylko o odpowiedni poziom wilgotności, ale również o zabezpieczenie przed drobnoustrojami.

Nawilżacze powietrza

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nawilżacz powietrza z jonizatorem to czyste powietrze w Twoim domu

Wybierając niezawodny, wysokiej jakości nawilżacz powietrza z jonizatorem, masz pewność, że nie wdychasz żadnych wirusów i zanieczyszczeń. Jonizacja powietrza to proces, który pozwala pozbyć się drobnoustrojów. Sam nawilżacz nie chroni przed tego typu zagrożeniami, dlatego warto wybrać jeden z naszych modeli. Oferujemy produkty z możliwością jonizowania powietrza w każdym pomieszczeniu.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w nawilżacz powietrza?

Powietrze w naszych mieszkaniach i domach często nie posiada odpowiedniej wilgotności. Może to szkodzić naszym drogom oddechowym i nie tylko. Nawilżacz powietrza posiada wiele zalet, o których warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup. Poza, oczywiście, nawilżaniem powietrza, to urządzenie jest zbawienne dla osób, które zmagają się z alergiami wziewnymi oraz skóry. Nawilżacz powietrza sprawia, że dolegliwości alergiczne stają się mniej uciążliwe.

Nawilżacz ewaporacyjny z jonizacją jest idealny do każdego domu

Nawilżacz ewaporacyjny z jonizacją to jeden z podtypów nawilżaczy powietrza. Poza oczywistą funkcją, jaką jest zwiększanie wilgotności powietrza, nawilżacz ewaporacyjny z jonizacją to naturalna, zdrowa metoda nawilżania. Bardzo istotne jest również to, że wykorzystuje proces naturalnego odparowywania wody, czyli ewaporację. A jonizator zwiększa ilość jonów ujemnych, które znajdują się w danym pomieszczeniu. Ponadto nawilżacz ewaporacyjny z jonizacją częściowo oczyszcza powietrze z kurzu i pyłków i posiada niskie ryzyko przewilżenia powietrza.

Nawilżacz powietrza jonizator chroni przed szkodliwością urządzeń elektrycznych

Nawilżacz powietrza jonizator poza nawilżaniem powietrza i, co logiczne, zwiększaniem jego wilgotności, wytwarza również jony ujemne. W większości naszych mieszkań i domów wytwarzane są jony dodatnie  przez wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, a zbyt niska ilość jonów ujemnych przekłada się na senność, zmęczenie i problemy z koncentracją. Problemy tego  typu mogą być rozwiązuje przez zastosowanie nawilżacza oraz jonizatora powietrza, który emituje jony ujemne. Dzięki niemu ograniczamy wpływ, które mogą powodować urządzenia elektryczne znajdujące się w naszym domu.