Bezpieczne płatności

Dzięki usługom proponowanym przez Przelewy24 zyskują Państwo komfort, iż płatność zostanie potwierdzona w najszybszy możliwy sposób, dzięki czemu zamówiona usługa czy towar zostanie zrealizowana szybciej niż za potwierdzeniem tradycyjnego przelewu. Proponowane formy płatności są zabezpieczone w najwyższym stopniu, a Państwo zyskują pewność, że należności dotrą zawsze do odbiorcy.

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa transakcji, zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym obsługiwane są przez bezpieczne serwisy PayPal oraz Przelewy24. Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z naszym sklepem internetowym zapewnia wysoki standard uwierzytelniania tożsamości. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję najlepszej jakości zakupów online oraz szerokie możliwości finansowania Twoich zakupów.

e-Raty

Za stroną przelewy24.pl:

Klient wybiera jako formę płatności e-raty i zostaje przeniesiony na stronę Sygma Bank, gdzie wypełnia wniosek kredytowy.

Po złożeniu wniosku, Klient powraca na stronę Sprzedawcy, wniosek trafia do analizy do banku, a Klient otrzymuje potwierdzenie złożenia wniosku na maila. Sprzedawca w panelu Przelewy24, w szczegółach transakcji widzi opis, mówiący o tym, że trwa analiza wniosku kredytowego.

Bank przekazuje decyzję kredytową (wstępna akceptacja lub odmowa) do wiadomości Klienta drogą mailową na podany przez Klienta adres. Wraz z wstępną akceptacją Klient otrzymuje projekt umowy kredytowej oraz dane do wykonania przelewu weryfikacyjnego. Po wykonaniu przelewu przez Klienta, bank dokonuje weryfikacji tożsamości Klienta i wydaje ostateczną decyzję kredytową. Po pozytywnej weryfikacji Klienta, bank wysyła umowę kredytową do akceptacji przez Klienta, Klient akceptuję umowę on-line. Po zaakceptowania umowy przez Klienta bank zmienia status wniosku z wstępnej akceptacji na ostateczną akceptację. Ostateczna akceptacja jest informacją dla sklepu, że można wysyłać towar do Klienta. Umowa kredytowa została sfinansowana przez bank. Sprzedawca w szczegółach transakcji widzi opis, mówiący o tym, że wniosek kredytowy Klienta został wstępnie zaakceptowany.

Bank przekazuje decyzję kredytową ( ostateczna akceptacja lub odmowa) do wiadomości Klienta, Sprzedawca w szczegółach transakcji widzi opis, mówiący o tym, że wniosek kredytowy Klienta został ostatecznie zaakceptowany lub odrzucony. W przypadku odrzucenia wniosku, transakcję uznaje się za zakończoną.

Jeśli wniosek kredytowy został ostatecznie zaakceptowany, Sprzedawca ma możliwość realizacji transakcji lub jej anulowania. Dostępne są dwa przyciski: „Dostarczono” lub „Anuluj”. Warunkiem wypłaty kredytu jest potwierdzenie przez Sprzedawcę faktu dostarczenia towaru do Klienta – w tym celu Sprzedawca dokonuje potwierdzenia dostarczenia, klikając przycisk „Dostarczono”, umieszczony w szczegółach transakcji w panelu Przelewy24. Przycisk znika po 30 dniach od daty uruchomienia kredytu – wnioski nie potwierdzone w ciągu 30 dni zostaną automatycznie anulowane.

Informacja o dostarczeniu towaru jest przesyłana do banku. Sprzedawca w szczegółach transakcji widzi opis, mówiący o tym, że dostawa towaru została potwierdzona. Od momentu potwierdzenia, po upływie 14 dni następuje zwiększenie salda konta Sprzedawcy o należne środki z kredytu – w międzyczasie, w szczegółach transakcji widoczna jest informacja o oczekiwaniu na wypłatę środków.

Informacja o anulowaniu jest przesyłana do banku i kredyt zostaje anulowany. Sprzedawca w szczegółach transakcji widzi opis, mówiący o powyższym.

Klient może odstąpić od umowy zakupu w ciągu 10 dni od daty zakupu. Otrzymanie zwróconego towaru musi zostać bezwzględnie potwierdzone przez Sprzedawcę poprzez kliknięcie z poziomu paneluPrzelewy24 przycisku „Zwrot towaru”, umieszczonego w szczegółach transakcji. Powyższy przycisk jest dostępny tylko w sytuacji, gdy dostarczenie towaru do Klienta zostało wcześniej potwierdzone i po upłynięciu 10 dni od daty potwierdzenia dostawy nie będzie już widoczny. Informacja o zwrocie towaru wysyłana jest do Banku i serwis Przelewy24 dokonuje obciążenia konta Sprzedawcy kwotą równą wartości kredytu.