O firmie

Firma Symec Consulting, właściciel marki Jonizatory. Eu istnieje od 2003 roku. Działamy aktywnie w sektorach:  zdrowy styl i tryb życia, fitnesswelness.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem generatorów wodoru międzynarodowej marki Qlife, Akredytowanym Dystrybutorem marek Chanson-jonizatory wody, Biocera-dzbanki i filtry oraz Dystrybutorem produktów Alkamedi oraz KYK w Polsce. Jako jedni z pierwszych wprowadzaliśmy produkty tych marek już od 2012r. na rynek Polski.

Chanson

Nasze współpracę rozpoczęliśmy od wizytacji producenta na Tajwanie i sprawdzenie możliwości, profesjonalizmu i podejścia firmy Chanson. W kolejnym etapie sami zweryfikowaliśmy jonizatory Chanson oraz Alkamedi i KYK w praktyce, ich funkcjonalność, praktyczność w obsłudze, utrzymywanie parametrów w porównaniu do innych producentów.

Po porównaniach i analitycznym przeglądzie podjęliśmy współpracę wpierw z marką Chanson spełniającą kryteria zarówno parametrów produkowanej wody, jej smaku, oraz estetyki wykonania i prostoty codziennego użytkowania. W kolejnym etapie do proponowanych jonizatorów dołączyły marki jonizatorów wody Alkamedi oraz KYK.

Kolejnym etapem było rozpoczęcie współpracy z międzynarodowa marką Biocera w zakresie słuchawek prysznicowych, dzbanków jonizujących wodę oraz filtrów do wody opartych o opatentowane kulki ceramiczne tej marki.  

Kolejnym etapem było nawiązanie współpracy z marką Qlife, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim. W ramach tej współpracy rozwijamy rynek generatorów wodoru, i produktów powiązanych wysokiej jakości w bardzo estetycznym wyglądzie i praktycznych cechach użytkowania.

Śmiało możemy powiedzieć, że mamy na temat jonizatorów wody oraz generatorów wodoru wystarczającą wiedzę, aby pomóc Państwu w wyborze prawidłowego , dostosowanego do potrzeb urządzenia. 

Nasze doświadczenia z proponowanymi markami:

– instalacje i serwis jonizatorów zarówno nablatowych jak i podblatowych na terenie całego kraju,
– korzystanie z ponad 30 lat tradycji w produkcji urządzeń do uzdatniania wody,
– sprawdzanie badań naukowych i wybór najlepszej jakości produktów i komponentów by zapewnić produkty na najwyższym poziomie,
– wyselekcjonowana i dobrana grupa wysokiej jakości produktów,
– Qlife wysokiej jakości generatory wodoru z międzynarodowym uznaniem,
– Chanson (23 patenty) i nowoczesny design,
– Biocera – ponad 30 letnia tradycja w produkcji opatentowanych w wielu krajach złóż do wzbogacania i filtracji wody pitnej,
– dbałość o rzetelne podejście do klienta.

– bardzo dobra reputacja jonizatorów wody Chanson
– wykorzystywanie japońskich komponentów do produkcji
– pełne japońskie tytanowe elektrody, pokryte kilkuwarstwową platyną.

Galeria