Gotie GNA-350, Nawilżacz i oczyszczacz powietrza
Gotie GNA-350, Nawilżacz i oczyszczacz powietrza
Gotie GNA-350, Nawilżacz i oczyszczacz powietrza
Gotie GNA-350, Nawilżacz i oczyszczacz powietrza
Gotie GNA-350, Nawilżacz i oczyszczacz powietrza
Gotie GNA-350, Nawilżacz i oczyszczacz powietrza

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Gotie GNA-350

399,00 

Brak w magazynie

SKU: GNA-350 Kategoria:

Nawilżacz i oczyszczacz GOTIE GNA-350 to urządzenie bezkonkurencyjne w swojej klasie. Wyposażony został we wszelkie dostępne funkcje potrzebne do utrzymania odpowiedniej wilgotności i czystości powietrza w pomieszczeniu.

Wielofunkcyjność

Nie musisz już kupować kilku urządzeń, by móc jednocześnie oczyścić i nawilżyć powietrze. GNA-350 łączy w sobie funkcjonalność zaawansowanego nawilżacza ultradźwiękowego z zaletami oczyszczacza powietrza. Zamiast dużego, nieporęcznego sprzętu wystarczy Ci tylko kompaktowe, eleganckie urządzenie GOTIE.

Duży zbiornik

Zbiornik o pojemności 5l i wysoka wydajność rzędu 300ml/h gwarantują skuteczne nawilżenie pomieszczeń o powierzchni do 40 m2 oraz długie działanie bez potrzeby częstego uzupełniania wody. W momencie jej wyczerpywania się urządzenie poinformuje o tym za pomocą sygnału dźwiękowego oraz podświetlenia ekranu. Filtr z żywicą jonowymienną zadba o odpowiednie oczyszczenie wody przed wygenerowaniem pary, usuwając z niej jony magnezu i wapnia.

Płynna regulacja wydatku pary

Możesz samodzielnie regulować wielkość mgiełki. Dwa niezależne wyloty pary zapewnią skuteczne nawilżenie powietrza. Skorzystaj z obrotowej dyszy, by skierować strumień pary w pożądanym kierunku.

Aromaterapia

Projektując ten model nawilżacza, zadbaliśmy o możliwość skutecznego stosowania olejków eterycznych, popularnych w aromaterapii. Można je aplikować do specjalnej szufladki znajdującej się w urządzeniu. Aromaterapia wspomaga leczenie chorób górnych dróg oddechowych, a także przynosi ulgę w stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować nawilżacz również jako odświeżacz powietrza, wykorzystując swoje ulubione kompozycje zapachowe.

Oczyszczanie powietrza

Wymienny filtr HEPA z wkładem węglowym zadba o pozbycie się z powietrza szkodliwych związków, w tym pyłów smogowych, oraz alergenów. Lampa UV eliminuje roztocza, bakterie i wirusy.

Wygodna obsługa

Obsługa nawilżacza odbywa się poprzez dotykowe przyciski typu soft-touch lub za pomocą pilota zdalnego sterowania, a wszystkie funkcje opatrzone są intuicyjnymi ikonami. Urządzenie komunikuje się poprzez jasne komunikaty, zmieniając barwę panelu wyświetlacza.

Wiele trybów pracy

Śpij spokojnie w nawilżonym pomieszczeniu, nie martwiąc się o niespodziewane hałasy – w trybie nocnym alarmy dźwiękowe są nieaktywne, a urządzenie będzie pracowało ze stałym natężeniem wydatku pary. Dzięki funkcji automatycznego wyłączania nie musisz pamiętać o dezaktywacji urządzenia. Aktywuj i dezaktywuj ręcznie lampę UV czy inne funkcje – to Ty masz pełną kontrolę.

Stworzony do twojego domu

Charakterystyczna, intrygująca bryła i minimalistyczny design pozwolą wkomponować nawilżacz GOTIE w wystrój każdego domu i mieszkania. Zastosowana kolorystyka podkreśla wyrafinowany i elegancki charakter urządzenia.

 • 2in1 – funkcja oczyszczania i nawilżania powietrza w jednym urządzeniu
 • sterowanie mikroprocesorowe
 • filtr HEPA z wkładem węglowym
 • wbudowana lampa UV
 • panel dotykowy typu soft-touch
 • funkcja zimnej mgiełki
 • 2 poziomy nawilżania
 • aromaterapia – możliwość stosowania olejków eterycznych
 • automatyczne wyłączenie w przypadku braku wody
 • filtr wody z żywicą jonowymienną
 • tryb pracy nocnej
 • moc 27W
 • wydajność: 300ml/h
 • pojemność zbiornika: 5L
 • wymiary 35x22x14 cm
 • pilot zdalnego sterowania w zestawie (zawiera baterię: 1xCR2025L)

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Nawilżacz i oczyszczacz powietrza Gotie GNA-350”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…