W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które przydadzą Ci się w kuchni. Przykładem jest suszarka do żywności, za pomocą której wysuszysz owoce, warzywa i zioła w odpowiedni sposób. Produkty spożywcze nie tracą cennych witamin i minerałów, a dodatkowo są przygotowane do przechowywania przez długi czas. Suszarki są wykonane z solidnych materiałów i wyposażone w niezbędne funkcje, m.in. automatyczne wyłączanie i timer.

Wyciskarki i prasy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wyciskarka wolnoobrotowa dwuślimakowa i inny przydatny w kuchni sprzęt

W naszym asortymencie dostępne są także takie urządzenia jak wyciskarka wolnoobrotowa dwuślimakowa. Pozwala ona na dokładne wyciskanie soku z owoców i warzyw, który jest bogaty w cenne dla organizmu substancje. Sprzęt pracuje cicho, a jednocześnie efektywnie. Oferujemy ponadto wyciskarki jednoślimakowe, a także specjalne prasy do tłoczenia oleju na zimno, np. z orzechów lub pestek.

Dlaczego warto kupić wyciskarkę wolnoobrotową dwuślimakową?

Wszystkie wyciskarki wolnoobrotowe dwuślimakowe posiadają szereg zalet, o których warto wiedzieć przed kupnem. Przede wszystkim dzięki swojej specyfice pozwalają na wyciśnięcie większej ilości soku niż sokowirówki. Możemy wycisnąć sok dla całej rodziny, bez konieczności dzielenia owoców na partię. Poza tym wyciskarka wolnoobrotowa ślimakowa jest idealnym sprzętem, gdy chcemy otrzymać sok z owoców i warzyw o niskiej wilgotności. Nie można zapominać, że zioła również sprawdzą się w tym przypadku doskonale.

Najważniejszą zaletą jest fakt, że wyciskarka wolnoobrotowa ślimakowa nie wytwarza ciepła, co zapobiega przegrzewaniu się soku i utracie enzymów.

Jakie zalety ma suszarka do żywności?

Suszarka do żywności jest niezwykle przydatnym urządzeniem w każdym gospodarstwie domowym. Poza szerokim zastosowaniem, zwiększa przydatność do spożycia produktów. Dzięki jej zastosowaniu, zwiększamy dostarczanie składników odżywczych i mamy możliwość nadawania produktom różnych form. Najważniejszą zaletą jest fakt, że produkt zachowuje smak i wiele właściwościowi odżywczych , a suszenie żywności nawet pogłębia smak i aromat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą suszarek do żywności i wyciskarek wolnoobrotowych ślimakowych.