Nanofiltracja Chanson NF-370, bateria INOX Sky
Nanofiltracja Chanson NF-370
Cenisz dobry smak wody jej zapach i jakość, system nano-filtracji Chanson to dobry kierunek. Wkłady Chanson NF-370 zapewnią filtrację na najwyższym poziomie jednocześnie bez całkowitego zubożenia wody. Zastosowanie nano-membrany pozwoli na używanie wody po tym systemie w jonizatorach wody oraz do większości celów domowych jednocześnie zmniejszając kłopoty związane z kamieniem
-5%
Nanofiltracja Chanson NF-370, bateria INOX Sky

Nowoczesna domowa Nanofiltracja Chanson NF-370

Original price was: 3.850,00 zł.Current price is: 3.650,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 3.650,00 .

Nanofiltracja Chanson – Znakomita w smaku woda i rewelacyjna jakość produktu! – To kolejne bardzo udane urządzenie idealnie  dopasowane do Ciebie i do Twojego domu! Dzięki systemowi nano Chanson NF-370 zyskasz wodę o znakomitym smaku do bezpośredniego spożycia we własnej kuchni nie nosząc zbędnych plastikowych butelek.

Na stanie

Liczba sztuk:

Nowoczesna nano-filtracja Chanson NF-370 pozwoli Ci uzyskać najlepszej jakości wodę bez konieczności noszenia plastikowych butelek. Chanson to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów filtrów wody na świecie.

Chanson

Nowa stacja została tak przygotowana, aby instalacja przebiegała w prosty sposób.  Łatwe w obsłudze urządzenie oraz elegancki design a do tego najlepszej jakości woda mineralna i znakomity smak sprawią, że z chęcią będziesz sięgać po smaczną wodę! Ilość Twojej energii spożywanej w tej chwili przez noszenie ciężkich butelek z wodą i codzienne ich kupowanie będziesz mógł przeznaczyć na co tylko zechcesz!

 • Woda zawsze będzie czysta, zdrowa i nie porównywalnie smaczna!
 • Dwa wstępne wkłady oczyszczają wodę z zanieczyszczeń mechanicznych!
 • Dzięki dwóm membranom nano-filtracyjnym Twoja woda pozbędzie się zanieczyszczeń tj. metale ciężkie, węglan wapnia.    Zadbają one również o to aby zachować czystość mikrobiologiczną wody!
 • Wysokiej jakości wkład węglowy redukuje ilość substancji aromatycznych rozpuszczonych w wodzie i otrzymasz idealny smak wody!

System nano-filtracji NF-370 wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membrany, która ma bardzo małe otwory, nie większe niż 0,001 (5 mikronów), co powoduje likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń. Filtracja Chanson nano NF-370 ma właściwości antybakteryjne.
System filtrów nano firmy Chanson ma także inną ważną zaletę jaką jest jego zdolność do zmiękczania wody bez stosowania chemii obejmując usunięcie jonów, takich jak wapń i twardości magnezu. Ponieważ jony te są wielowartościowe usuwane są przez membranę 5 mikronów NF 370. Takie zmiękczanie objawia się znacznie mniejszym odkładaniem węglanu wapnia (potocznie zwane kamieniem) np. w czajniku. ; w rzeczywistości technologie nano-filtracji wody pitnej jest wykorzystana przez różne państwa i powiaty do oczyszczania wody miejskiej.

W przeciwieństwie do systemów RO (odwróconej osmozy) stacja nano filtracji Chanson NF-370 pozwala zachować w wodzie cenne minerały dla Twojego organizmu poprzez ich absorpcję. System nano stanowi ogromny przełom w uzdatnianiu wody, ponieważ ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to odebrać wodzie jej naturalną zawartości minerałów .

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej to przeczytaj artykuł o nanofiltracji wody do usuwania arsenu,

1. Co usuwa nano-filtracja Chanson:

 • Usuwa żelazo, wapno i inne problemy z którymi nie radzą sobie wszystkie zmiękczacze wody,
 • Może być stosowany w czasie klęski żywiołowej i przefiltrowana woda nie musi być gotowana,
 • Może być nawet używany do przetwarzania wody morskiej (w nagłych przypadkach i czasowo, jednak w takiej sytuacji  woda morska spowoduje znaczne skrócenie żywotność filtrów i błon nano-membrany)
 • 95% redukcja metali ciężkich
 • 70% redukcji twardości wody / TDS
 • 98% usuwania fluorków
 • Usuwanie bakterii, VOC, zanieczyszczeń wirusowych i pestycydów
 • Redukcja azotanów i siarczków
 • Bromodichlorometan zredukowany o 99,9%
 • Chloroform zredukowany o 99%
 • Chlor zredukowany o 99,7%
 • Chloraminy zredukowane o 99,7%
 • Chlorek winylu zredukowany o 99%
 • Trihalogenometany zredukowane o 99%

2. Zalety i główne cechy systemu filtracji Chanson NF-370:

 1. Cenną charakterystyką membrany nano-filtracjyjnej jest redukcja niektórych jonów, takich jak wapń czy siarczany. Ten fakt oznacza, iż system NF funkcjonuje jako naturalny zmiękczacz wody beż używania środków chemicznych czy złóż.
 2. Nano-filtracja to najwyższej jakości technologia filtracji zapewniając wyśmienity smak filtrowanej wody bez działania chemii.
 3. System NF-370 Chanson jest idealny do miejskiej sieci wodociągowej, zwykle nadaje się do wody studziennej jednak stanowczo zalecamy przeprowadzenie badań wody studziennej przed użyciem jakiegokolwiek systemu filtracji.

3. Na czym polega Nano filtracja – odwrócona osmoza główne różnice:

Przeczytaj art. opisujący:

Komplet zawiera:

1. system: 2 filtry wstępne w technologii szybkiej wymiany: twist -szybko-mocowane 1 filtr liniowy i 2 nano-membrany
2. zbiornik
3. całość w białej obudowie
4. wylewka jednodrożna lub w zależności od opcji z wylewką trójdrożną

System nano-filtracji może być swobodnie stosowany jako wysokiej klasy samodzielna stacja uzdatniania wody. System został przewidziany, aby bardzo skutecznie działać w połączeniu z jonizatorami wody. Zachowując odpowiednie minerały w wodzie w połączeniu z jonizatorem Chanson zapewnia bardzo dobre utrzymanie parametrów, zarówno wody alkalicznej jak i kwasowej, patrz niżej:

Dane techniczne urządzenia:

 • wymiary: szer. 220 mm, gł. 395 mm, wys. 330 mm
 • zbiornik 28 x 38 cm (na przykładowym zdjęciu pokazany jest starszy model zbiornika aktualnie zbiornik jest 8L metalowy – emaliowany)
 • ciśnienie wody zasilającej: 1,0 – 4,8 atm
 • temperatura wody zasilającej: 4 – 40’C
 • zasilanie: 220/240V, 50/60Hz
 • pobór prądu: 21 W
 • przyłącze wody: 1/2″ – w komplecie pełny zestaw instalacyjny
 • urządzenie wymaga podłączenia odrzutu wody do kanalizacji
 • wylewka: model FXFCH17* Uwaga:

1. Wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie filtrów powinny być stanowczo przestrzegane. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji.

Artykuły powiązane:
https://jonizatory.eu/mineraly-dlaczego-potrzebne-sa-w-wodzie/
https://jonizatory.eu/jak-poradzic-sobie-z-bakteriami-w-wodzie-pitnej/
https://jonizatory.eu/dlaczego-warto-miec-nano-stacje-filtrujaca-wode-do-picia/

Video prezentujące wymianę wkładów w stacji Chanson NF-370

Waga 12 kg
Wymiary 41 × 31 × 55 cm
Producent

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Nowoczesna domowa Nanofiltracja Chanson NF-370”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…