-15%
Ozonator-Chanson programowalny OH-230

Ozonator-Chanson programowalny OH-230

Original price was: 995,00 zł.Current price is: 849,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 849,00 .

Generator ozonu z cyfrowym timerem i programatorem czasu pracy. Posiada wiele zastosowań m.in. oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach, sterylizacja wody i żywności.

Produkt na zamówienie. Prosimy o kontakt.
wyślij wiadomość
lub zadzwoń: 500 086 058.
SKU: OH-2300S-230V Kategorie: , Tag:

Generator ozonu OH-230 renomowanej marki Chanson to wydajny ozonator powietrza i wody z programatorem pracy czasowej. Programator umożliwia ustawienie czasu emisji ozonu od 1 do 60 minut z przerwą 40 minut. To rozwiązanie umożliwia bezobsługową całodobową pracę urządzenia.

Ozonator powietrza i wody OH-230 oczyszcza powietrze zarówno w mieszkaniach, jak i w pomieszczeniach o charakterze publicznym. Urządzenie sprawdza się znakomicie również w pomieszczeniach, gdzie przebywają zwierzęta.

Właściwości ozonu:

Urządzenie produkuje ozon – O3, nazywany również aktywnym tlenem. Ozon działa jak mocny sterylizator i utleniacz.
Ozon wykazuje działanie bakteriobójcze. Usuwa w całości lub częściowo, zarówno w wodzie i powietrzu, bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, roztocza, fungicydy, pestycydy, elementy alergizujące.
Wykazując funkcję utleniacza, ozon eliminuje zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Dotyczy to m.in. zapachu tytoniu, zwierząt, wilgoci, spalenizny. Przy większych stężeniach zabija owady i gryzonie.
Ozon bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Po użyciu generatora woda zostaje dotleniona i usunięte zostają zanieczyszczenia oraz niepożądane związki jak m.in. chlor, żelazo, wapń.
Zapach ozonu jest charakterystyczny i przypomina zapach powietrza po burzy. Wyczuwalny jest jest już w niskim stężeniu, wielokrotnie mniejszym od dopuszczalnego.

Przykładowe zastosowania ozonatora powietrza i wody:

 • Usuwanie bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, fungicydów i pestycydów z owoców, warzyw, ryb – sterylizacji i przedłużenia świeżości produktów. Produkty należy włożyć do plastikowego lub szklanego naczynia, zalać wodą do całkowitego zanurzenia. Na dnie pojemnika umieścić rurkę z dyfuzorem. Włączyć ozonator na 10 minut po czym wyjąć z wody. Po zakończeniu ozonowania warzywa można od razu gotować. Owoce – odczekać przed spożywaniem około 10 minut. Można to również wykonywać ozonem w postaci gazu. Owoce warzywa włożyć do odpowiednio dużej torebki foliowej i rurką doprowadzić ozon przez 10 minut.
 • Ozonowanie pomieszczeń: pokoje, kuchnie, łazienki, sanitariaty, biura itp. Skutecznie je sterylizuje i usuwa wszelkie zapachy jak dym papierosowy, zapach moczu, farby, spalenizny i zwierząt domowych. Generator ozonu lub wężyk ozonatora należy umieścić możliwie wysoko, ponieważ ozon jest cięższy od powietrza. Dobrze jest aby w ozonowanym, zamkniętym pomieszczeniu włączony był nieduży wentylator mieszający powietrze. W czasie ozonowania w pomieszczeniu nie powinni przebywać ludzie ani zwierzęta.
 • Ozonowanie wnętrza lodówki. Należy włożyć silikonową rurkę do komory lodówki z produktami. Zamknąć drzwiczki. Ozonować dwa razy po 15 minut z przerwą 30 minut. Dzięki temu usunięte zostaną zapachy, bakterie, zarodki pleśni i grzybów.
 • Kąpiel ozonowa. Działa korzystnie na skórę, odpręża organizm, usuwa cellulit, grzybice, trądzik, atopowe zapalenie skóry. Pomaga w przypadkach trudno gojących się ran. Rurkę z dyfuzorem umieszczamy w napełnionej częściowo wodą wannie o temperaturze wody do 45° i ozonujemy przez 10 minut. Ozonowana woda pomaga również w pozbyciu się brzydkiego zapachu stóp.
 • Ozonowanie kabiny samochodu. Generator ozonu może być stosowany do ozonowania wnętrza samochodu. Usuwa pleśń, bakterie i grzyby z jego wnętrza oraz tapicerki i przewodów wentylacyjnych. Kabinę samochodu należy ozonować 2 razy po 30 min z przerwa 30 min. Jeśli w samochodzie będzie włączony obieg wewnętrzny, ozon skutecznie oczyści również przewody klimatyzacyjne.

DANE TECHNICZNE:

 • Napięcie AC110V/220V, 50/60Hz
 • Moc 12W
 • Wydajność ozonu: 200 mg/h
 • Czas pracy:1- 60 min (z przerwą 40 min)
 • Wydajność pompy: 8 l/min
 • Wymiary: 28x17x10 cm
 • Waga: 2,1 kg
 • Wyprodukowano w Tajwanie
Waga 2,2 kg
Wymiary 30 × 20 × 12 cm
Producent

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Ozonator-Chanson programowalny OH-230”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…