-6%
Membrany wymienne do nanofiltracji Chanson zapewnią dokładne filtrowanie wody po jej przejściu przez wstępne filtry., zyskasz b. czystszą wodę pozbawioną większości zanieczyszczeń bez całkowitej szkody dla zawartości minerałów.

Chanson – membrany wymienne do nanofiltracji NF-670 i NF-370

Original price was: 950,00 zł.Current price is: 895,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 895,00 .

Wysokiej jakości oryginalne nano membrany firmy Chanson do systemów NF-370 oraz starszego systemu NF-670. Żywotność od 16000 – 36000 litrów lub od 24 -36 miesięcy w zależności od jakości wody zasilającej oraz wielkości indywidualnego zużycia.

Do systemu Chanson NF-370 oraz NF-670 potrzebne są dwie sztuki membran.

Liczba sztuk:

Wysokiej jakości nano membrany zamienne.
Żywotność od 16000 – 36000 litrów lub od 24 -36 miesięcy w zależności od jakości zasilającej wody oraz wielkości indywidualnego zużycia.
Kpl. 2szt.

Membrany wymienne do nanofiltracji do systemów Chanson NF-370 oraz NF-670 (aktualnie nie produkowany)

System nano, firmy Chanson to najwyższej jakości produkty do filtracji. Systemy filtracji oparty na wykorzystaniu wysokiego ciśnienia w celu oddzielenia zanieczyszczeń w oczyszczanej wodzie. Membrana, która ma bardzo małe otwory (5 mikronów),  tłoczy wodę co powoduje likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń. Chanson nano-systemy mają właściwości antybakteryjne.

System filtrów nano NF-670 oraz NF-370 firmy Chanson mają także inną ważną zaletę. Jest to zdolność do zmiękczania wody poprzez mechaniczne usunięcie jonów, takich jak wapń i twardości magnezu bez użycia jakiejkolwiek chemii. Ponieważ jony te są wielowartościowe usuwa ją przez membranę nano 5 mikronów.

System nano – filtracji Chanson (NF 670M oraz najnowszy model NF-370) są wiodącymi systemami filtracji wstępnej dostępnym dla jonizatorów wody. System filtracji NF-370 nadaje się do oczyszczania wody dla jonizatorów ponieważ rozmiar pory na błonie NF wynosi 0,0001 – 0,00001 , usuwa więc bakterie, wirusy i niebezpieczne elementy jednocześnie jednak w przeciwieństwie do systemów RO (odwróconej osmozy) pozwala zachować w wodzie cenne minerały dla Twojego organizmu poprzez ich absorpcję. System nano doskonale sprawdzają się także jako oddzielnie działające dla oczyszczania wody do picia.
Układ nano filtracji działa w sposób naturalny jako zmiękczacz bez żadnych agresywnych środków chemicznych lub roztworów soli potrzebnych do likwidacji szkodliwych związków w wodzie . Systemy nano-filtracji Chanson usuwają szereg niebezpiecznych substancji dla uzyskania zdrowszej, oczyszczonej wody pitnej, m.in.: patogeny, pestycydy, a także niebezpieczne elementy, zatrzymując przy tym cenne dla zdrowia minerały i składniki odżywcze, które po przejściu przez system nano filtracji nadal są obecne w dostarczanej  przez system wodzie .

Dbałość o różne elementy dobrego zdrowia i diety nie ma sensu bez picia dobrej jakości wody: aktualnie wody w większości miejsc, także studzienne są zanieczyszczone.
Woda to niezbędny składnik pokarmowy człowieka. Po zaledwie 4 do 7 dni bez wody odwadniamy się, doświadczamy halucynacji, aż w końcu umieramy. Woda jednak nie tylko nawadnia nasz organizm, posiada ona wiele minerałów, które pozytywnie oddziaływają na nasze ciało i umysł.

* Uwaga:
1. Wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie filtrów powinny być stanowczo przestrzegane. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji.
Brak dbałości o okresowe wymiany filtrów wstępnych oraz membrany wpływa to bezpośrednio na jakość i smak dostarczanej wody przez system nano.

Wymiary 30 × 15 × 12 cm
Producent

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Chanson – membrany wymienne do nanofiltracji NF-670 i NF-370”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *