Chcesz uzyskać lepszej jakości wodę na bazie prostej filtracji, łatwej w montażu i wymianie lub posiadasz już system filtracji UPS C3 marki jonizatory.eu to wkłady są niezbędne

Wkłady do systemu ultrafiltracji wody UPS C3 kpl.

269,00 

Oryginalne wymienne wkłady do systemu ultrafiltracji wody UPS C3. Wkłady w oparciu o opatentowaną technologię wkładów New Line, w znacznym stopniu ułatwiający ich wymianę bez specjalistycznej obsługi przez większość użytkowników.

NAKLEJKA TIMESTRIP

Po zamontowaniu nowych wkładów, naklej Timestrip w wybranym przez siebie miejscu. Naklejka aktywuje zawarty w niej płyn, dzięki któremu widać stan wkładów i moment, gdy trzeba je wymienić. Praktyczne i wygodne!

Liczba sztuk:

Dzięki zastosowaniu wkładów wysokiej jakości, renomowanej produkowanych w ramach renomowanej marki i technologii niemieckiej, system posiada możliwość 6-ścio stopniowej filtracji wody.
System UPS C3 doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie potrzeba jest uzyskania smacznej i dobrze filtrowanej wody do użytku w gospodarstwach domowych.
UPS C3 to wysokiej jakości filtry posiadające niezbędne atesty:

Komplet wkładów do systemu UPS C3

W skład systemu wchodzą 3 wysokiej jakości wkłady w opatentowanej technologii “New Line”, prostsza i łatwiejsza wymiana dzięki wkręcanym końcówkom.

Etap 1: wkład AC-PP-GAC-KDF; zawiera aktywny węgiel.
Działanie: poprawia smak i zapach wody, redukuje chlor i jego pochodne, azotany, metale ciężkie, mętność wody, garbniki, glony, grzyby, rdzę, nikiel, chrom, częściowo wapń, rtęć, bakterie i inne zanieczyszczenia organiczne.

Etap 2: wkład AC-GAC – aktywny węgiel, sendymentacyjno-węgielowy o dużej zdolności usuwania z wody pitnej chloru, herbicydy, pestycydy oraz innych substancji organicznych w tym lotnych.

Etap 3: wkład AC-CTO-HF – w składzie blok węglowy oraz wysokiej jakości membrana kapilarna (hollow fiber).
Działanie: oczyszcza wodę pitną z bakterii, mikroorganizmów, koloidów, zanieczyszczeń organicznych, piasku, mułu. Membrana “hollow fiber” może stanowić alternatywę dla systemów osmotycznych gdyż usuwa z wody w ponad 99% szkodliwe substancje zachowując podczas procesu oczyszczania cenne minerały w wodzie do picia.

Zalecenia:

Zalecana wymiana wkładów w zależności od jakości wody: 6 miesięcy lub 11000 litrów wody.
* Uwaga:
1. wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie UPS C3 powinny być przestrzegane jeśli chcemy zachować dobrej jakości wodę pitną. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji lub innych roszczeń w zakresie słabszego smaku wody lub skuteczności filtrowania.

Zalety:

1. Dobra relacja cena-jakość.
2. Wyższa skuteczność filtracji na poziomie 80% w stosunku do zwykłych tanich wkładów.
3. Prosty montaż i prosta wymiana wkładów we własnym zakresie.

Waga 1,5 kg
Wymiary 30 × 20 × 10 cm
Producent

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Wkłady do systemu ultrafiltracji wody UPS C3 kpl.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…