Doskonalszej jakości woda dzięki zastosowaniu filtrów renomowanej marki Chanson.
Potrzebujesz napić się wody wolnej od chemii, lepszej w smaku i bez zbędnych zapachów, filtry Chanson C3 to dobry wybór filtrów z serii ultrafiltracji.
Doskonalszej jakości woda dzięki zastosowaniu filtrów renomowanej marki Chanson.

Wkłady wymienne do systemu Chanson C3

(2 opinie klienta)

350,00 

Chanson C3 to stosunkowo zaawansowany system ultrafiltracji wody kranowej. W tej filtracji zastosowane zostały wysokiej klasy filtry m.in filtr aktywowany węglem:  głównie odpowiedzialny za usuwanie z wody chloru, pestycydów, pozostałości chemicznych, oczyszcza i podwyższa jakość pitnej wody. Filtry Chanson to wyższa półka jakościowa charakteryzująca się wysokim standardem użytych materiałów. W komplecie wkładów wymiennych do systemu Chanson C3 znajdują się: 1.  Wkład KDF/GAS, symbol CT-G60, eksploatacja 4-12 miesięcy, 2. Wkład Activated Carbon Block, symbol CT-G30, eksploatacja 9-12 miesięcy, 3. Wkład Catalitic Carbon, symbol CHMFTR0610, eksploatacja 9-12 miesięcy. *Przy kalkulowaniu czasu wymiany należy mieć zawsze kwestię jakości i składu wody.

Na stanie

Liczba sztuk:
Kategoria:

1. C1 filtr aktywowany węglem:  głównie odpowiedzialny za usuwanie z wody chloru, pestycydów, pozostałości chemicznych, oczyszcza i podwyższa jakość pitnej wody. Żywotność od 3 – 9000 litrów lub 6-12 miesięcy w zależności od jakości lokalnej wody. Materiał: aktywny węgiel produkowany w Japonii.
2. C2 filtr z aktywowanym tlenkiem glinu: oczyszcza wodę z fluoru, ołowiu i arsenu. Żywotność od 3 – 9000 litrów lub 6-12 miesięcy w zależności od jakości lokalnej wody. Stanowczo zaleca się nie przekraczanie zaleceń co do czasu wymiany filtrów, gdyż w trakcie ich pracy powstające związki po zbyt długim użytkowaniu mogą przedostawać się do wody.
Materiał: aktywowany tlenek glinu produkowany w USA.
3.  C3 filtr KDF+GAC: usuwa z wody chlor, związki baru i innych ciężkich metali, azotany, azotyny, siarkowodór, chloroform, pestycydy, środki grzybobójcze, hamuje rozwój mikroorganizmów.
Żywotność od 1 – 12000 litrów lub 4-12 miesięcy w zależności od jakości lokalnej wody.
Materiały: produkowany w USA i Japonii.

Wkłady wymienne do systemu Chanson C3

Ważne:
1. Uwaga:
filtr należy wymieniać zgodnie z zaleceniami żywotności i nie wolno przekraczać czasu ich żywotności. W warunkach polskiej wody zalecamy wymianę większości filtrów co 6 miesięcy.
2. Uwaga po każdej wymianie wkładu należy koniecznie przepłukać filtry przez min. 5 min.

Wymiary 30 × 20 × 20 cm
Producent

2 opinie dla Wkłady wymienne do systemu Chanson C3

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 2 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Edward Stekla (zweryfikowany)

    Dobra cena

  2. Wojciech (zweryfikowany)

    Wszystko dobrze 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…