Każda osoba zmagająca się z alergią dobrze wie, jak ważne jest czyste powietrze w domu. Wszelkie drobnoustroje i zanieczyszczenia nieustannie unoszące się we wszystkich pomieszczeniach są trudne do usunięcia. Najlepiej radzą sobie z nimi ozonatory powietrza, które zapewniają zdrowe i czyste powietrze. Usuwają alergeny i bakterie, dlatego sprawdzają się także jako środek dezynfekujący. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym, wolnym od zarazków powietrzu, wybierz nasz profesjonalny ozonator.

Ozonatory

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kiedy powinniśmy stosować ozonatory wody?

W naszej ofercie dostępne są nie tylko ozonatory powietrza, ale również wody, które wykorzystuje się między innymi w pralkach. Ich zadaniem jest oczyszczenie i zdezynfekowanie wody, dzięki czemu żadne drobnoustroje i alergeny nie osiadają na ubraniach. Pralkowy ozonator wody to rozwiązanie idealne dla alergików czy małych dzieci, ale mogą korzystać z niego wszystkie osoby, którym zależy na antybakteryjnej ochronie oraz które do prania nie chcą używać środków chemicznych. Nasze produkty są skuteczne i wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Jakie zalety ma woda z Ozonatora wody?

Woda jest podstawowym płynem, który towarzyszy nam codziennie. Człowiek złożony jest w większości z wody, spożywamy dużo wody na co dzień, myjemy się w wodzie i w niej pierzemy. Wobec czego powinna być czysta i mieć jak najwięcej pozytywnego wpływu na nasz organizm i nasze życie. Ozonator wody to idealne urządzenie, jeżeli chcemy, aby woda, której używamy na co dzień, była pozbawiona patogenów i części pestycydów. W szczególności polecamy ozonator wody do pralek, dzięki któremu możesz prać bez używania środków chemicznych oraz wysokiej temperatury. Takie pranie zapewnia, że na twoich ubiorach, bieliźnie i ręcznikach nie pozostają zbędne substancje chemiczne z proszków i innych płynów chemicznych, co z kolei zapobiega rozprzestrzenianiu się alergenów. Szeroki wybór ozonatorów wody pozwoli na dostosowanie ceny i rozmiaru do potrzeb.

Czy warto zaopatrzyć się w Ozonator powietrza?

Ozonator powietrza, dzięki użyciu ozony – alotropowej odmiany tlenu, zatrzymuje rozwój i usuwa wirus, bakterie, grzyby i roztocza z wnętrz budynków. Przede wszystkim wspomaga alergików w walce z pyłkami i na tym nie koniec. Warto wspomnieć, że ozonator powietrza całkowicie oczyszcza powietrze, oznacza to tyle, że nie zostawia zanieczyszczeń. Warto zakupić ozonator powietrza do pokoju dzieci – dzięki niemu na zabawkach nie będzie gromadzić się wiele drobnoustrojów, które mogą być niebezpieczne dla dzieci.

Ozonator profesjonalny do zadań specjalnych

Jeżeli posiadamy własną firmę i martwimy się, czy powietrze, w którym przebywają nasi pracownicy jest czyste, to możemy zdecydować się na ozonator profesjonalny. Obejmuje on swoim zasięgiem o wiele większą powierzchnię niż te dostosowane do użytku domowego.

Do czego używane są ozonatory profesjonalne?

Ozonator profesjonalny znajduje zastosowanie w wielu różnych dziedzinach przemysłu i nie tylko. Przede wszystkim jest bardzo ważny przy uzdatnianiu wody w miejscach, gdzie nie jest ona najczystsza. Ozonator profesjonalny używany jest również w przetwórstwie spożywczym – do dezynfekcji, usuwania nieprzyjemnego zapachu i kontroli powstawania pleśni. W medycynie natomiast, ozonator profesjonalny stosowany jest do sterylizacji powietrza w salach chorych i salach operacyjnych. Ponadto wodę ozonową wykorzystuje się w operacjach jamy ustnej i przy mocowaniu sztucznych zębów. Woda ozonowa, którą wytwarza ozonator profesjonalny, znajduje również zastosowanie w leczeniu chorób ginekologicznych oraz hemoroidów i żylaków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ozonatorów wody, powietrza i tych profesjonalnych!