-24%
Chcesz uzyskać wodę z niezbędnymi minerałami w oparciu o najwyższe standardy i atesty wybierze filtr Biocera AA filtr z doskonałym złożem mineralizującym wodę po systemach odwróconej osmozy.

Filtr Biocera Redox Alkalizujący Filter 11″ lub 14″

(1 opinia klienta)

259,00 499,00 

Poprzednia najniższa cena: 259,00 .

Filtr Biocera AA Antioxidant premium filtr jonizujący wodę. Filtr Biocera AA posiada złoże wzbogacające wodę w minerały, które sprawia, że woda stanie się ożywiona, alkaliczna i bogatsza w wodór z ujemnym redoksem. Niewątpliwym atutem filtra Biocera AA Antioxidant jest opatentowane w skali międzynarodowej złoże, które między innymi wzbogaca wodę w wodór cząsteczkowy H2. Filtr jest doskonałym rozwiązaniem np. po systemach filtracji osmotycznych (odwrócona osmoza) lub innych rodzajach filtracji wody pitnej.  

Liczba sztuk:

Oryginalny importowany z Korei Południowej Biocera Antioxidant Alkaline to wysokiej jakości filtr, który wzbogaca wodę w minerały, zwiększa jej pH. Dzięki temu powstaje woda alkaliczna (zasadowa), bogata w antyoksydanty. Filtr ten jest zalecany np. jako ostatni wkład w systemach odwróconej osmozy.

Filtr Biocera zawiera unikalną kompozycję naturalnej bioceramiki:

 • wzbogaca wodę w niezbędne i drogocenne minerały, które zostały utracone na drodze filtracji, przez co dostarcza niezbędnych elektrolitów dla procesów metabolicznych naszego ciała.
 • wyzwala dużą koncentrację aktywnego wodoru – najsilniejszego i najbardziej uniwersalnego przeciwutleniacza, który zmienia wodę z utleniacza jakim jest na co dzień w przeciwutleniacz i redukuje wolne rodniki.
 • zawarte w bioceramice medium dalekiej podczerwieni (turmalin) aktywnie strukturyzuje wodę (redukuje wielkość klastra wody) i energetyzuje ją na poziomie molekularnym, co pozwala lepiej nawodnić cały organizm. (odwodnienie to w dużej mierze przyczyna wielu chronicznych chorób)
 • alkalizuję wodę (do wartości ok. 9,5 pH – w zależności od źródła wody) – wspomaga dotlenienie organizmu poprzez zdolność odklejania od siebie czerwonych krwinek (posklejane nie transportują tlenu).
 • znacznie zwiększa potencjał naszego systemu immunologicznego. – wspomaga koncentrację i spostrzegawczość

Zadbaj o jakość wody, którą pijesz:

 • tylko certyfikowane złoże NSF. Filtr liniowy Biocera AA posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa.
 • nie kupuj podróbek nie wiadomego pochodzenia!

Gdzie i dlaczego warto zastosować filtr liniowy Biocera AA?

 • Filtr Biocera ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie jakość wody po filtracji jest zubożona. Filtr dobrze sprawdzi się do zastosowania jako ostatni wkład np. w filtracjach odwróconej osmozy.
 • Filtracje odwróconej osmozy pozbawiają wodę wszelkich minerałów, a stosowane często mineralizatory w większości systemów są słabej jakości i ich faktyczna efektywność działania jest stosunkowo krótka (ok. 2-3 miesiące).
 • Filtr antyoksydacyjny Biocera można zastosować do większości systemów filtracji stosowanych w kuchni w szafce pod zlewozmywakiem. Mając na uwadze, że w wielu aktualnych publikacjach woda alkaliczna z ujemnym Redox (potencjałem redukcji utleniania) bogata w wodór cząsteczkowy ma dobroczynne właściwości, warto rozważyć założenie wysokiej jakości filtra ożywiającego wodę filtrowaną.
 • Jak mogę pić wodę alkaliczną, aby wspomóc swój organizm i jego witalność? Picie wody alkalicznej jest rozumiane jako pomoc w detoksykacji organizmu i krwi głównie przez zmniejszenie kwasowości w obydwu przypadkach. Uważa się, że woda alkaliczna odgrywa istotną rolę w dobrym nawodnieniu ciała i komórek.

Zastosowania filtra liniowego redox Biocera do użytkowanego systemu filtracji pozwoli demineralizować wodę, a także pozwala na jej strukturyzację poprzez zastosowanie technologii dalekiej podczerwieni – pozostawiając wodę czystą, alkaliczną i bogatą w aktywny wodór.

Biocera filtr

Materiały użyte w filtrze

Dobrej jakości systemy filtracji stosowane pod blatem są zwykle wystarczające, aby uzdatnić wodę kranową z niekorzystnych substancji i odfiltrować z niej np. chlor oraz bakterie. Niestety, w wielu przypadkach stosowane systemy, głównie te oparte na membranach odwróconej osmozy usuwają także korzystne minerały alkaliczne z wody oraz powodują, że struktura takiej wody nie pozwala na jej dobre przyswajanie.

Alkaliczny, antyoksydacyjny wkład filtrujący zawiera specjalną mieszankę następujących ceramik:

 1. Alkaliczne minerały o właściwościach przeciw-utleniających, które sprawiają, że twoja woda jest bardziej alkaliczna i zmienia potencjał redukcji na ujemny.
 2. Pi Minerals, które zwiększają wchłanianie wody i mają naturalną zdolność wspomagania uzdrawiania.
 3. Turmalin, który redukuje rozmiar cząsteczek molekularnych wody i emituje promienie dalekiej podczerwieni, o właściwościach zdrowotnych.

Materiały ceramiczne są produkowane przez Biocera, jedną z wiodących firm zajmujących się rozwojem bioceramiki w celach leczniczych od ponad 25 lat. Ceramika uzyskała atest NSF (standard bezpieczeństwa). Biocera jest pierwszą firmą, która uzyskała ten międzynarodowy standard dla minerałów ceramicznych.

Dane techniczne filtr 11″

Wymiary wkładu11″ x 2,5″
Przyłącza2 x 1/4″ QC męski, złączki do wężyków 1/4″ 6,4 mm
Żywotnośćdo 6000 litrów
pH wody8,0-9,5
ORP wody-50 do -400 mV
Aktywny wodórpowyżej 100ppb
Zawarte minerałyCa, K, Mg, Na

Dane techniczne filtr 14″

Wymiary wkładu14″ x 2,5″
Przyłącza2 x 1/4″ QC męski, złączki do wężyków 1/4″ 6,4 mm
Żywotnośćdo 8000 litrów
pH wody8,0-9,5
ORP wody-50 do -400 mV
Aktywny wodórpowyżej 100ppb
Zawarte minerałyCa, K, Mg, Na

Każdy filtr jest dostarczany ze złączem pasującym do większości systemów filtracji: 2 x 1/4 „i wężykiem 1/4” do podłączenia do istniejącego filtra oraz zaworem bezpieczeństwa. Filtr jonizujący Biocera powinien być zainstalowany na ostatnim etapie filtracji, zwykle przed przejściem wody do wylewki.

UWAGA:
parametry ORP i pH będą zawsze zależeć od składu i jakości wody i mogą się różnić od parametrów podanych w specyfikacji filtra bazujących na laboratoryjnych badaniach producenta. Ten sam wkład może mieć dawać różne parametry pH i ORP w różnych miejscach instalacji.
Odstępstwa w pomiarach pH lub ORP nie są powodem do reklamacji i nie będą uznawane.

Instrukcja bezpiecznej instalacji jest dostępna pod linkiem w dalszej części opisu filtra Biocera.

Wielkości i długość filtra:
– niebieski 11″
– biały 14″

Filtr liniowym redox bazuje na najwyższej jakości granulek ceramicznych Biocera

Właściwości filtra liniowego redox

 • Podnosi wartość pH filtrowanej wody do ok. 9/9,5 pH*.
 • Obniża potencjał redoks (ORP) wody *.
 • Certyfikowany przez NSF.
 • Zmniejsza rozmiar klastrów cząsteczek wody, dzięki czemu jest ona łatwiej przyswajalna przez organizm.
 • Antyoksydacyjna woda alkaliczna dba o organizm pozytywnie wpływając na obniżanie działania szkodliwych rodzajów wolnych rodników.
 • Rozmiar wkładu: 2,5″ x 11″.
 • Temperatura pracy: 2°C – 45°C.
 • Przyłącze wody: 2 trzpienie (wejście / wyjście) w rozmiarze 1/4″ Ciśnienie: max. 6 atmosfer.
 • Zalecany przepływ: do 2,0 l/min.

* – uzyskane wyniki pH i ORP zależą ściśle od jakości użytej wody, długości czasu kontaktu wody z filtrem oraz stopnia zużycia wkładu.

Filtr redox z mocowaniem

UWAGA:
U nas w komplecie z filtrem:

 • 1x zawór bezpieczeństwa
 • 2 x obejma
 • 2 x szybko-złączka 1/4″
 • wężyk 1,5 m gratis
 • zawór zabezpieczający –*uwaga konieczny do zastosowania 
 • instrukcja instalacji

Zastosowane minerały w produktach Biocera posiadają międzynarodowe certyfikaty. Po raz pierwszy bezpieczeństwo tego typu produktu zostało potwierdzone przez amerykańską Narodową Fundację Naukową (NSF). Wkłady alkalizujące Biocera (zbudowane z granulek ceramicznych) pomyślnie przeszły testy bezpieczeństwa amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA).

Waga 1,5 kg
Wymiary 35 × 10 × 10 cm
Producent

Długość

11 cali, 14 cali

1 opinia dla Filtr Biocera Redox Alkalizujący Filter 11″ lub 14″

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 1 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Adam (zweryfikowany)

  Nie znam lepszego filtra

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…