-7%
Dzbanek Biocera + filtr UPS C3

Dzbanek jonizujący wodę Biocera + system filtracji UPS C3

Original price was: 958,00 zł.Current price is: 890,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 890,00 .

Ekonomiczny i efektywny zestaw dopracowany, tak aby korzystać z filtrowanej wody przed procesem jej jonizowania w dzbanku Biocera. Całość gotowa do montażu wraz z przyłączem 3/8″ lub 1/2″, wężykami 1/4″ i wylewką do pobierania wody filtrowanej, której także możesz używać do innych celów domowych: gotowanie, przygotowywanie potraw itp. zamiast wody kranowej.

Na stanie

Liczba sztuk:

W tym pakiecie zyskujesz rabat na system filtracji:
specjalnie dobrany system ultrafilttracji UPS C3 w komplecie z dzbankeim Biocera – najbardziej ekonomiczny sposób uzyskania i picia wody alkalicznej we własnym domu.

System filtracji UPS3

System ultrafiltracji wody bazujący na wysokiej jakości 3-ech atestowanych i opatenowanyc wkładach “New Line”. Filtruje wodę w procesie 6-ścio stopniowym.
Prosty w montażu i łatwy do adaptacji w większości szafek podzlewozmywakowych.
Niewątpliwą zaletą systemu jest możliwość samodzielnej wymiany wkładów.

System posiada wszystkie niezbędne atesty:

Dzbanek jonizujący wodę Biocera

Dzbanek w procesie filtracij i alkalizacji  produkuje wodę o właściowościach antyoksydacyjnych o podwyższonym pH i ujemnym ORP. W dzbanku został zastosowane opatentowany wysokiej jakości wkład filtrujący i jonizujący wodę na bazie zawartych w nim minerałów. Oczyszczona i zalkalizowana woda z dzbanka Biocera usprawnia proces usuwania z naszego organizmu toksyn oraz innych zanieczyszczeń.
Pobierz ulotkę tutaj – Dzbanek alkalizujący Biocera PL

Dokładny opis produktów z pakietu wg. linków:
System UPS C3
Dzbanek Alkalizujący Biocera

Producent

1 opinia dla Dzbanek jonizujący wodę Biocera + system filtracji UPS C3

  1. Warto

    Świetny artykuł. Byłem bardzo zadowolony, że wyszukałem ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że posiadają rzetelną wiedzę na poruszany przez siebie temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Będę rekomendował to miejsce i często odwiedzał, aby zobaczyć nowe artykuły.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…