Wróć do listy publikacji

Kulki Biocera – skuteczny sposób na czystą, zdrową wodę

14 marca 2023
  • Artykuły o wodzie
Biocera Antioxidant Alkaine Jug

Woda jest niezbędnym elementem życia. Ludzie składają się w ok. 60% właśnie z wody, odgrywa ona kluczową rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Nie jest więc zaskoczeniem, że utrzymanie właściwego nawodnienia jest istotne dla zachowania dobrego zdrowia. Nie jest jednak bez znaczenia to, jaką wodę pijemy.

Jedną z podstawowych funkcji wody w organizmie jest regulacja temperatury ciała. Woda jest także niezbędna do trawienia. Pomaga rozkładać jedzenie i przemieszczać je przez układ pokarmowy. Jest niezbędnym składnikiem płynu maziowego, który znajduje się w stawach. Woda jest również kluczowym składnikiem krwi odpowiedzialną za transport składników odżywczych i tlenu w całym organizmie. Woda jest niezbędna dla zdrowej skóry, do wypłukiwania toksyn z organizmu itd. Jak widać, rola wody jest niebagatelna dla człowieka. Problem polega jednak na tym, że woda wodzie nierówna. Ważne, żeby używać wody odpowiednio oczyszczonej i wzbogaconej. Pomogą w tym kulki Biocera.

Czym są kulki Biocera?

Kulki Biocera to rodzaj kulek ceramicznych, które są stosowane w systemach filtracji wody w celu zapewnienia bezpiecznej i zdrowej wody pitnej. Kulki te składają się z różnych naturalnych minerałów i materiałów ceramicznych, które pomagają usunąć z wody zanieczyszczenia i szkodliwe substancje.

Podstawową funkcją kulek Biocera jest zwiększenie zasadowości wody, co pomaga zneutralizować kwasowość i uczynić wodę bardziej zrównoważoną. Kulki te zawierają szereg minerałów, w tym wapń, magnez, potas i sód, które są niezbędne do utrzymania dobrego zdrowia.

Kulki Biocera są również znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych. Materiały ceramiczne użyte w tych kulach zawierają jony ujemne, które pomagają neutralizować wolne rodniki i zmniejszają stres oksydacyjny w organizmie. Może to pomóc w poprawie ogólnego stanu zdrowia i zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych.

Kulki Biocera zostały gruntownie przetestowane i wykazały skuteczność w usuwaniu szeregu zanieczyszczeń z wody, w tym chloru, metali ciężkich, bakterii i wirusów. Są one również skuteczne w poprawie smaku i zapachu wody, a także nasycaniu jej wodorem.

Jak korzystać z kulek Biocera?

Kulki Biocera są powszechnie stosowane w systemach filtracji wody, takich jak filtry dzbankowe, kranowe i prysznicowe. Systemy te działają poprzez przepuszczanie wody przez filtr zawierający kulki Biocera, które następnie usuwają zanieczyszczenia i poprawiają jakość wody.

Jedną z unikalnych cech kulek Biocera jest ich zdolność do rozbijania cząsteczek wody na mniejsze skupiska. Dzięki temu woda jest łatwiej przyswajana przez organizm, co może przyczynić się do poprawy nawodnienia i wchłaniania składników odżywczych.

Jak korzystać z dobrodziejstw kulek Biocera? Najlepiej zaopatrzyć się w dobry system filtracji wody, który używa takich kulek. Najlepsze będą oczywiście autorskie rozwiązania Biocera. Przykładem jest dzbanek jonizujący i alkalizujący wodę Biocera, który wytwarza wodę alkaliczną w oparciu o składniki mineralne. Tak korzystną dla organizmu wodę można zatem łatwo wytwarzać w domowych warunkach w kuchni i pić ją codziennie. Co pewien czas należy tylko wymieniać wkłady do dzbanka jonizującego Biocera. Filtry te mają w sobie m.in. kuleczki alkaliczne Biocera nadające wodzie właściwości przeciwutleniających, kuleczki FIR przechwytujące metale ciężkie i kuleczki ceramiczne o działaniu przeciwbakteryjnym i dezynfekującym. Inne rozwiązanie to filtr alkalizujący Biocera Redox 11” lub 14”, który montuje się bezpośrednio w instalacji wodnej. Dzięki temu odkręcając kran, otrzymujemy od razu czystą wodę wzbogaconą w minerały i wodór.

Kulki Biocera są naturalnym i skutecznym sposobem na poprawę jakości wody pitnej. Zapewniają szereg korzyści zdrowotnych, w tym zwiększoną alkaliczność i właściwości antyoksydacyjne, a ponadto są przyjazne dla środowiska i nadają się do wielokrotnego użytku. Stosując kulki Biocera w systemach filtracji wody, można cieszyć się bezpieczną i zdrową wodą, która jest wolna od szkodliwych zanieczyszczeń.

* Zastrzeżenie:
Produkty, artykuły i inne treści na www.jonizatory.eu nie są do diagnozowania, leczenia, łagodzenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub w zaburzeniach zdrowia. Artykuły/treści na stronie nie zostały poddane zatwierdzeniu przez agencje rządowe. Treści publikowane na serwisie nie mogą być traktowane jako porady lekarskie lub diagnozowanie jakiejkolwiek choroby. W odniesieniu do spraw dotyczących leczenia konieczny jest kontakt z pracownikami służby zdrowia.

Wszelkie materiały, artykuły (w szczególności depesze, zdjęcia, grafiki, pliki video) zamieszczone na serwisie “jonizatory.eu” chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Ich kopiowanie lub modyfikacje będą zgłaszane do odpowiednich służb.

Udostępnij:
Poprzedni Wodór cząsteczkowy wzmaga proliferację komórek nowotworowych, które wykazują silną reakcję mitochondrialnego niezwiniętego białka 06 lutego 2023 Następny Dlaczego potrzebujemy jony ujemne? 25 maja 2023
Podobnie wpisy z kategorii