Dzbanek Biocera i 2 wkłady, Doskonalszej jakości woda do picia z ujemnym ORP oraz alkalizacją dzięki zastosowaniu opatentowanych kulek Biocera.
Zdrowa woda z wodorem dzięki zastosowaniu opracowanego w badaniach złoża filtra: jonizacja i mineralizacja wody w jednym.
Dzbanek Biocera, Zdrowa woda z wodorem dzięki zastosowaniu opracowanego w badaniach złoża filtra: jonizacja i mineralizacja wody w jednym
Dzbanek Biocera - Doskonałej jakości woda do picia: ujemne ORP i podwyższone pH
Dzbanek Biocera - Doskonałej jakości woda do picia: ujemne ORP i podwyższone pH
Dzbanek Biocera
-10%
Dzbanek Biocera i 2 wkłady, Doskonalszej jakości woda do picia z ujemnym ORP oraz alkalizacją dzięki zastosowaniu opatentowanych kulek Biocera.

Dzbanek jonizujący i alkalizujący wodę Biocera

(10 opinii klienta)

Original price was: 349,00 zł.Current price is: 315,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 315,00 .

Dzbanek Biocera filtruje i jednocześnie wytwarza wodę alkaliczną w oparciu o składniki mineralne. Zastosowane opatentowane rozwiązania kulek ceramicznych Biocery w składzie zastosowanego filtra zwiększa mineralizację wody, filtruje i skutecznie alkalizuje oraz jonizuje wodę wprowadzając do niej aktywny wodór.  

Broszura i opis opatentowanej technologii filtra do dzbanka jonizującego Biocera.

KUP W PAKIECIE Z DODATKOWYM RABATEM NA WKŁAD

 

Liczba sztuk:

Dzbanek Biocera filtruje i jednocześnie wytwarza wodę alkaliczną w oparciu o składniki mineralne (bez zastosowania elektrolizy, jak w tradycyjnych jonizatorach).

Zastosowane we wkładzie dzbanka, chronione patentem złoże Biocera, zwiększa mineralizację, filtruje i skutecznie alkalizuje oraz jonizuje wodę wprowadzając do niej aktywny wodór.

Bezpieczeństwo produktu zostało potwierdzone przez amerykańską Narodową Fundację Naukową (NSF). Wkłady alkalizujące Biocera (zbudowane z granulek ceramicznych) pomyślnie przeszły testy bezpieczeństwa amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA).

Biocera - certyfikaty

Właściwości:

 • Niski ujemny ORP – zmniejsza potencjał redukcyjny wody nawet do -500 mV* wprowadzając do niej aktywny wodór cząsteczkowy
 • Zwiększa zasadowość wody do 8,5 – 10,2 pH
 • Mineralizuje wodę poprzez wprowadzenie dodatkowych jonów pierwiastków alkalicznych (wapń, sód, magnez, potas)
 • Strukturyzuje wodę, tworząc mniejsze cząsteczki, co czyni ją łatwo przyswajalną dla organizmu
 • Zawiera składniki o działaniu przeciwbakteryjnym
 • Praktyczna pojemność 3,2 litra (około 1,8 litra wody zjonizowanej do natychmiastowego użycia).
 • Wbudowany datownik do ustawiania daty wymiany wkładu

* uzyskane wyniki zależą od jakości użytej wody, długości czasu kontaktu wody z wkładem filtrującym oraz stopnia zużycia wkładu. Możliwe uzyskanie lepszych rezultatów.

Etapy filtracji wody w dzbanku Biocera:

Etap 1: FiltracjaWkład wykorzystuje wysokiej jakości węgiel i inne minerały. Usuwają one chlor, przeciwdziałają namnażaniu bakterii, usuwają także metale ciężkie jak i inne zanieczyszczenia.
Etap 2: AlkalizacjaWkład Biocera podnosi pH wody do 8,5 – 10,2;  wzbogaca wodę w magnez, potas, wapń i sód. Minerały w wodzie jonizowanej są lepiej przyswajalne przez organizm i wzmacniają go.
Etap 3: AntyoksydantyWkład jest wzbogacony o ujemne jony wodorowe, które obniżają ORP przez co uzyskiwane są cząsteczki wody o ujemnym ładunku. Dzięki temu wskaźnik ORP kształtuje się pomiędzy -200, a -550 sprawiając, że woda ta jest pełna antyoksydantów. Przez to w prosty sposób dostarczamy swojemu organizmowi przeciwutleniaczy, które przeciwdziałają szkodliwym wolnym rodnikom tlenowym, spowalniają proces starzenia oraz ułatwiają proces trawienia.
Etap 4: Woda o strukturze mikroklastrowej (woda heksagonalna)Wkład Biocera zmienia strukturę wody tworząc małe, ukształtowane heksagonalnie cząsteczki wody. Małe cząsteczki wody efektywniej nawadniają organizm i są przez niego lepiej przyswajalne. Przez biliony lat woda miała właśnie taki układ zanim została zanieczyszczona przez działalność człowieka. Poprzez opatentowany proces Biocera naśladuje naturę tworząc wodę o strukturze heksagonalnej.
Budowa filtra Biocera

Całkowita pojemność: 3,2 litra.

Realna ilość wody do jednorazowego wykorzystania: 1,8 litra

W komplecie znajdują się dwa wkłady filtrujące i jonizujące wodę.

Żywotność filtra zależy od jakości i składu wody, wg. informacji producenta oraz doświadczeń w użytkowaniu dzbanka jonizującego Biocera wkład wystarcza na filtrowanie ok. 150 litrów wody. Zakładając średnie spożycie dzienne 1,5 litra można założyć eksploatację wkładu na około 3 miesiące.

Wyprodukowano w Korei Południowej.

Dzbanek Biocera – instrukcja:

Wytrącenie się w dzbanku osadu w postaci węglanu wapnia jest procesem naturalnym i nie może być podstawą reklamacji. Odpieczętowane wkłady nie podlegają zwrotom.

Zdrowa woda z wodorem dzięki zastosowaniu opracowanego w badaniach złoża filtra: jonizacja i mineralizacja wody w jednym.

Sposób wymiany filtrów

Wymiana filtrów Biocera

Zobacz test pomiaru ORP i pH dla dzbanka Biocera

Wynik pomiaru pH i poziomu ORP przeprowadzony miernikiem Ezdo
po 3 tygodniach codziennego używania dzbanka Biocera.

Woda kranowa po filtracji o pH 6,97

Woda wyjściowa: kranowa po filtracji o pH 6,97

Woda z dzbanka Biocera o pH 9,02

Woda z dzbanka Biocera o pH 9,02

Poziom ORP wody z dzbanka Biocera -277 mV

Poziom ORP wody z dzbanka Biocera -277 mV

Do każdego zamówienia dodajemy gratis najnowszą pozycję na rynku w temacie jakości powietrza pod tytułem “Witaminy Powietrza” 

Waga 2 kg
Wymiary 30 × 15 × 30 cm
Producent

10 opinii dla Dzbanek jonizujący i alkalizujący wodę Biocera

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 10 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Anna (zweryfikowany)

  5 +++

 2. Joanna (zweryfikowany)

  Świetna sprawa taka woda, polecam

 3. Tomasz M. (zweryfikowany)

  Super sprawa ogulnie cały organizm lepiej funkcjonuje a przez to się lepiej czuję

 4. Jacek S. (zweryfikowany)

  Ładny wygląd i dobra jakość.

 5. Kamila (zweryfikowany)

  Bardzo ładny

 6. Małgorzata Augustyniak (zweryfikowany)

  Jestem bardzo szczęśliwa z zakupu

 7. Cezary (zweryfikowany)

  Ok

 8. Bolesława (zweryfikowany)

  Super cena

 9. Maria (zweryfikowany)

  Świetny zakup!

 10. Andrzej (zweryfikowany)

  Filtr się nie ułożył za pierwszym razem, woda ciekła i szybko przelatywała. Jak poprawiłem, to nie przeciekała i filtracja znacznie wolniej – wtedy woda zaczęła smakować wyśmienicie. Jest to b. dobry sprzęt.

  • kontakt@jonizatory.eu (store manager)

   Dzień dobry, Sz. Panie Andrzeju, z uwagi na długoletnie doświadczenia z dzbankiem Biocera proszę wybaczyć ale trudno się odnieść do Pana oceny:
   1. Jeżeli oceniał Pan sam wygląd warto było dodać “taki sobie z wyglądu” to rzecz jasna, i co do gustów się nie dyskutuje.
   2. Samego działania złoża, które wyróżnia ten dzbanek nie ma możliwości oceny po 1 dniu.
   Zastosowane złoże w dzbanku Biocera spełnia najwyższe standardy co do zastosowanego materiału: kulki ceramiczne wywołujące w wodzie odpowiednie działania zarówno harmonizujące strukturę, mineralizację itd. są opatentowane prawie na cały świat i potwierdzone w sposób naukowy(wynalazca od ponad 30 lat zajmuje się naukowo krystalizacją minerałów) więc to nie jest wyłącznie “jakiś marketing:
   Są osoby, którym picie wody z dzbanka przyniosło wymierne korzyści wsparcia w np. dnie moczanowej.
   Sam dzbanek może nie grzeszy wyglądem lub designem jest praktyczny ale bez szału, natomiast meritum sprawy tkwi w złożu filtra Biocery i ten element przewyższa wszystkie inne tzw. dzbanki do samej filtracji zblazowane na żywicy jonowymiennej.
   Pozdrawiamy,

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…