Wróć do listy publikacji

Przeciwutleniające działanie wody nasyconej wodorem strażnikiem zdrowia.

27 lutego 2018
  • Blog

90% chorób dotykających organizm człowieka jest spowodowanych przez działanie wolnych rodników odkładających się w ludzkim organizmie. Wolne rodniki, które nie eliminuje się z organizmu powodują stany zapalne i starzenie się. Aby wyeliminować przyczyny stanów zapalnych i starzenia się należy spożywać przeciwutleniacze. Np. w postaci suplementów diety, takich jak np. witamina C lub wodę nasyconą wodorem.

Przeciwutleniające działanie wody nasyconej wodorem

Wg doniesień z Japonii i Korei Południowej już 1 lub 2 szklanki wody nasyconej wodorem pomogą usunąć wolne rodniki i oczyścić organizm. Poza tym, woda nasycona wodorem dobrze wpływa na skórę i komórki ludzkiego organizmu, pozwala zwalczyć stany zapalne przez co zapobiega wielu chorobom cywilizacyjnym. Woda z generatora wodoru wpływa wspomagająco na organizm i wg. wielu doniesień opóźnia procesy starzenia. Jej działanie jest 170 razy bardziej skuteczne niż w przypadku witaminy C. 860 razy bardziej skuteczne niż koenzymów.

Udostępnij:
Poprzedni Elektroliza SPE/PEM – innowacyjna technologia. 18 stycznia 2018 Następny Korzyści stosowania wody o dużej zawartości wodoru 12 września 2018
Podobnie wpisy z kategorii