Nano-filtracja Chanson NF-670

Nano-filtracja Chanson - jedyna w swojej klasie

3.590,00 

System nano-filtracji wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membrany, która ma bardzo małe otwory, nie większe niż 0,001 (5 mikronów), co powoduje likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń.

Brak w magazynie

Chanson

System nano-filtracji wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membrany, która ma bardzo małe otwory, nie większe niż 0,001 (5 mikronów), co powoduje likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń. Filtracja Chanson nano NF-670 ma właściwości antybakteryjne.
System filtrów nano firmy Chanson ma także inną ważną zaletę jaką jest jego zdolność do zmiękczania wody obejmując usunięcie jonów, takich jak wapń i twardości magnezu. Ponieważ jony te są wielowartościowe usuwane są przez membranę 5 mikronów NF 670; w rzeczywistości nano-filtracja została wykorzystana przez lata przez różne państwa i powiaty do oczyszczania wody miejskiej.

Nano-filtracja Chanson

System nano–filtracji Chanson (NF 670M) jest wiodącym systemem filtracji wstępnej dostępnym dla jonizatorów wody. NF 670M nadaje się do oczyszczania wody dla jonizatorów ponieważ rozmiar pory na błonie nano-filtracji wynosi 0,0001 – 0,00001, usuwa więc bakterie, wirusy i niebezpieczne elementy. Jednocześnie jednak w przeciwieństwie do systemów RO (odwróconej osmozy) pozwala zachować w wodzie cenne minerały dla Twojego organizmu poprzez ich absorpcję. System nano stanowi ogromny przełom w uzdatnianiu wody, ponieważ ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to odebrać wodzie jej naturalną zawartości minerałów .
Układ nano filtracji działa w sposób naturalny jako zmiękczacz wody bez żadnych agresywnych środków chemicznych lub roztworów soli potrzebnych do likwidacji szkodliwych związków w wodzie . NF 670M usunie wszelkie niebezpieczne patogeny, a także niebezpieczne elementy, zatrzymując przy tym cenne dla zdrowia minerały i składniki odżywcze , które po przejściu przez system nano filtracji nadal są obecne w dostarczanej wodzie .

System nano-filtracji może być swobodnie stosowany jako wysokiej klasy samodzielna stacja uzdatniania wody. System został przewidziany, aby bardzo skutecznie działać w połączeniu z jonizatorami wody. Zachowując odpowiednie minerały w wodzie w połączeniu z jonizatorem Chanson zapewnia bardzo dobre utrzymanie parametrów, zarówno wody alkalicznej jak i kwasowej, patrz niżej:

System nano-filtracji może być zainstalowany samodzielnie; w takiej sytuacji montaż z wylewką lub w przypadku instalacji np. z jonizatorem Miracle Max bez konieczności montażu wylewki.

 1. Główne cechy i zalety systemu filtracji nano Chanson NF-670:
  1. Cenną charakterystyką membrany nano-filtracjyjnej jest redukcja niektórych jonów, takich jak wapń czy siarczany. Ten fakt oznacza, iż system NF funkcjonuje jako naturalny zmiękczacz wody beż używania środków chemicznych czy złóż.
  2. Nano-filtracja to najwyższej jakości technologia filtracji zapewniając wyśmienity smak filtrowanej wody bez działania chemii.
  3. System NF-670 Chanson jest idealny do miejskiej sieci wodociągowej, zwykle nadaje się do wody studziennej-jednak stanowczo zalecamy przeprowadzenie badań wody studziennej przed użyciem jakiegokolwiek systemu filtracji.
 2. Co likwiduje nano-filtracja Chanson:
  Usuwa żelazo, wapno i inne problemy z którymi nie radzą sobie wszystkie zmiękczacze wody,
  – Może być stosowany w czasie klęski żywiołowej i przefiltrowana woda nie musi być gotowana,
  Może być nawet używany do przetwarzania wody morskiej (w nagłych przypadkach i czasowo, jednak w takiej sytuacji  woda morska spowoduje znaczne skrócenie żywotność filtrów i błon nano-membrany)
  95% redukcja metali ciężkich
  70% redukcji twardości wody / TDS
  98% usuwania fluorków
  Usuwanie bakterii, VOC, zanieczyszczeń wirusowych i pestycydów
  Redukcja azotanów i siarczków
  Bromodichlorometan zedukowany o 99,9%
  Chloroform zredukowany o 99%
  Chlor zredukowany o 99,7%
  Chloraminy zredukowane o 99,7%
  Chlorek winylu zredukowany o 99%
  Trihalogenometany zredukowane o 99%
  Komplet zawiera:
  1. system 4 filtrów + 2 nano-membrany
  2. zbiornik
  3. całość na wygodnym stojaku
  4. wylewka Chanson
Wysokość systemu:55cm
Szerokość:25,5cm
Długość:40cm
Wysokość zbiornika:44cm
Szerokość:28cm
Długość:28cm
Żywotność wkładów w systemie nano-filtracji:Ściśle w zależności od jakości wody:
Wkład 1 5µm filtr piankowy3-6 miesiące
Wkład 2 Węgiel aktywny6-12 miesięcy
Wkład 3 Węgiel aktywny blok9-12 miesięcy
Nano membrany (nanofiltracyjna)wydajność 150 GDP 2–3 lat
Filtr węglowy liniowy12 miesięcy

* Uwaga:
1. Wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie filtrów powinny być stanowczo przestrzegane. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Nano-filtracja Chanson - jedyna w swojej klasie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…