Mini czyścik z nanosrebrem biały Raypath

Mini czyścik z nanosrebrem biały Raypath

(1 opinia klienta)

57,00 

Liczba sztuk:

Czyścik Mini Biały Raypath służy do ekologicznego mycia szkła, porcelany, naczyń kuchennych i sztućców oraz owoców przed ich spożyciem. Do czyszczenia wykorzystuje się wyłącznie wodę, bez użycia szkodliwych środków chemicznych. Zastosowana technologia NanoSrebra (NanoSilver) sprawia, że czyszczenie jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych metod. Drobinki nanosrebra umieszczone w materiale czyścika działają antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

Innowacyjna technologia oparta jest na synergicznym działaniu mikrowłókien i nanosrebra. Aby rozpocząć czyszczenie wystarczy zmoczyć czyścik w wodzie i lekko wycisnąć. Przy kontakcie z materiałem tłuszcz i brud rozbijane są na mikrocząsteczki i z łatwością wchłaniane do czyścika.

Czyścik Raypath posiada doskonałe właściwości czyszczące i przeznaczony jest do czyszczenia powierzchni, które dobrze znoszą kontakt z wodą takich jak:

  • sprzęty kuchenne i łazienkowe (np. kuchenka, lodówka, okap, zlewozmywak, armatura, wanna, glazura),
  • przedmioty ze szkła i tworzyw sztucznych
  • przedmioty lakierowane
  • powierzchnie metalowe, gumowe, tapicerowane i dywanowe, tapety wodoodporne i ściany o wodoodpornej powierzchni, karoseria samochodu,
  • sierść zwierząt domowych,
  • twarde owoce,
  • liście roślin doniczkowych.

Konserwacja czyścika:
Prać ręcznie szarym mydłem lub w pralce, w temperaturze do 60 ° C, bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

Oszczędność pieniędzy:
Żywotność czyścika wynosi 10 lat, a regularne używanie go w żadnym stopniu nie obniża skuteczności czyszczenia. Dzięki produktom Raypath możemy zaoszczędzić na kupnie chemicznych środków czystości.

Wymiary: 15×18 cm

Właściwości antybakteryjne i antywirusowe produktów Raypath potwierdzają badania, przeprowadzone przez niezależne Laboratorium Badań Środowiskowych we Wrocławiu EKOLABOS.

Produkt jest bezpieczny dla zdrowia i może być stosowany przez alergików. Dzięki zastosowaniu nanosrebra czyścik Raypath usuwa do 99,57% bakterii i 97,00% wirusów z czyszczonej powierzchni.

OCENA SKUTECZNOŚCI WIRUSO – i BAKTERIOBÓJCZEJ
W laboratorium EKOLABOS ( Laboratorium Badań Środowiskowych we Wrocławiu ) wykonano badania mikrobiologiczne artykułów firmy Raypath International pod kątem ich skuteczności bakterio- i wirusobójczej , wg 3 różnych norm. Przedstawione poniżej wyniki wskazują na bardzo dobrą efektywność działania czyścików Raypath w przedmiotowym obszarze badań. I . Norma AATCC TM100-2019 – badany produkt: Sunbeam – po czasie kontaktu 24 h, w temp.20 °C wykazuje następujące działanie bakteriobójcze wobec: Staphylococcus aureus ATCC 6538 – redukcja o 99,57% Klebsiella pneumoniae ATCC 4352 – redukcja o 99,45% I I. Norma ISO 18184:2019 – badany produkt: Rękawica biała + Sunbeam – w czasie 24 h, w temp.25 °C wykazuje następujące działanie bójcze przeciwko wirusom grypy oraz przeciwko koronawirusom w następujących wartościach: Influenza A virus (H3N2) ATCC VR-1679 – redukcja o 76% Influenza A virus (H1N1) ATCC VR-1469 – redukcja o 59% Human coronavirus 229E ATCC VR-740 – redukcja o 97% I I I Norma PN-EN 14476 i PN-EN 16615 – badany produkt: Rękawica biała + Sunbeam – w czasie 60 s , w temp.20 °C, rozcieńczony w obecności substancji obciążającej, wykazuje działanie bójcze przeciwko wirusom otoczkowym wobec: Vaccinia virus strain Elstree ATCC VR-1549 – w stężeniu 80%

1 opinia dla Mini czyścik z nanosrebrem biały Raypath

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 1 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Irena (zweryfikowany)

    rewelacja

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *