rękawica do czyszczenia Raypath

Rękawica z nanosrebrem do czyszczenia na mokro Raypath

(3 opinie klienta)

118,00 

Liczba sztuk:

Rękawica biała firmy Raypath służy do ekologicznego czyszczenia różnego typu zabrudzeń. Do czyszczenia wykorzystuje się wyłącznie wodę, bez użycia szkodliwych środków chemicznych. Zastosowana technologia NanoSrebra (NanoSilver) sprawia, że czyszczenie jest znacznie szybsze i łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych metod. Drobinki srebra umieszczone w materiale rękawicy działają antybakteryjnie oraz przeciwgrzybicznie.

Innowacyjna technologia oparta jest na synergicznym działaniu mikrowłókien i nanosrebra. Aby rozpocząć czyszczenie wystarczy zmoczyć rękawice w wodzie i lekko wycisnąć. Przy kontakcie z materiałem tłuszcz i brud rozbijane są na mikrocząsteczki i z łatwością wchłaniane do rękawicy. Po umyciu powierzchnie wycieramy czyścikiem sunbeam, zbierając resztki wody i zabrudzeń.

Rękawica Raypath posiada doskonałe właściwości czyszczące i przeznaczona jest do czyszczenia powierzchni, które dobrze znoszą kontakt z wodą takich jak:

 • sprzęty kuchenne i łazienkowe (np. kuchenka, lodówka, okap, zlewozmywak, armatura, wanna, glazura),
 • przedmioty ze szkła i tworzyw sztucznych
 • przedmioty lakierowane
 • powierzchnie metalowe, gumowe, tapicerowane i dywanowe, tapety wodoodporne i ściany o wodoodpornej powierzchni, karoseria samochodu,
 • sierść zwierząt domowych,
 • twarde owoce,
 • liście roślin doniczkowych.

Konserwacja rękawicy:
Prać ręcznie szarym mydłem lub w pralce, w temperaturze do 60 ° C, bez środków zmiękczających. Po wypraniu rozwiesić do wyschnięcia.

Oszczędność pieniędzy:
Żywotność rękawicy wynosi 10 lat, a regularne używanie jej w żadnym stopniu nie obniża skuteczności czyszczenia. Dzięki produktom Raypath możemy zaoszczędzić na kupnie chemicznych środków czystości.

Wymiary: 15×22 cm

Właściwości antybakteryjne i antywirusowe produktów Raypath potwierdzają badania, przeprowadzone przez niezależne Laboratorium Badań Środowiskowych we Wrocławiu EKOLABOS.

Produkt jest bezpieczny dla zdrowia i może być stosowany przez alergików. Dzięki zastosowaniu nanosrebra rękawica Raypath usuwa do 99,57% bakterii i 97,00% wirusów z czyszczonej powierzchni.

OCENA SKUTECZNOŚCI WIRUSO – i BAKTERIOBÓJCZEJ
W laboratorium EKOLABOS ( Laboratorium Badań Środowiskowych we Wrocławiu ) wykonano badania mikrobiologiczne artykułów firmy Raypath International pod kątem ich skuteczności bakterio- i wirusobójczej , wg 3 różnych norm. Przedstawione poniżej wyniki wskazują na bardzo dobrą efektywność działania czyścików Raypath w przedmiotowym obszarze badań. I . Norma AATCC TM100-2019 – badany produkt: Sunbeam – po czasie kontaktu 24 h, w temp.20 °C wykazuje następujące działanie bakteriobójcze wobec: Staphylococcus aureus ATCC 6538 – redukcja o 99,57% Klebsiella pneumoniae ATCC 4352 – redukcja o 99,45% I I. Norma ISO 18184:2019 – badany produkt: Rękawica biała + Sunbeam – w czasie 24 h, w temp.25 °C wykazuje następujące działanie bójcze przeciwko wirusom grypy oraz przeciwko koronawirusom w następujących wartościach: Influenza A virus (H3N2) ATCC VR-1679 – redukcja o 76% Influenza A virus (H1N1) ATCC VR-1469 – redukcja o 59% Human coronavirus 229E ATCC VR-740 – redukcja o 97% I I I Norma PN-EN 14476 i PN-EN 16615 – badany produkt: Rękawica biała + Sunbeam – w czasie 60 s , w temp.20 °C, rozcieńczony w obecności substancji obciążającej, wykazuje działanie bójcze przeciwko wirusom otoczkowym wobec: Vaccinia virus strain Elstree ATCC VR-1549 – w stężeniu 80%

3 opinie dla Rękawica z nanosrebrem do czyszczenia na mokro Raypath

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 3 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Natalia (zweryfikowany)

  Genialnie usuwa zabrudzenia z tapicerki

 2. Anita (zweryfikowany)

  Spełniła moje oczekiwania

 3. magdalena wyrwa (zweryfikowany)

  Polecam super czyści przedmioty bez środków chemicznych rewelacyjnie meble kuchenne płytki metal malowany szklane powierzchnie rewelacyjna rzecz

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *