-6%
Książka: Medycyna naturalna Qigong. Naturalna medycyna Qigong to doskonała lektura dla każdego, kto chce pogłębić wiedzę z zakresu naturalnych metod wspierania harmonii ciała i umysłu.

Książka-Medycyna naturalna Qigong

Original price was: 159,00 zł.Current price is: 149,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 149,00 .

Medycyna naturalna Qigong – książka traktująca temat osiągania harmonii umysłu i zdrowia przez dbanie o całokształt swojego życia każdego dnia. Publikacja oparta na doświadczeniach tysiącletnich tradycji związanych i osobistej ponad trzydziestoletniej praktyce autora i Mistrza Wu Shu, aktualnie praktykującego akupunkturę. Doskonała lektura dla każdego kto chce pogłębić wiedzę w tym zakresie i metodach wspierania zdrowia przez systematyczne ćwiczenia, praktykę i dbałość o ciało.

Liczba sztuk:

Podejście z natury i z tysiącletnich tradycji do leczenia – dobra lektura o tradycyjnych metodach uzyskiwania równowagi i harmonii.

Książka napisana jest przez chińskiego Mistrza Qigong i Wu Shu, który od 30 lat mieszka w Polsce i prowadzi klinikę medycyny chińskiej i akupunktury. 

Książka o medycynie i dbałości o harmonię ciała i ducha jest publikacją z serii międzynarodowych podręczników medycyny taoistycznej – w dużym stopniu stanowi unikat na polskim rynku, obowiązkowa lektura dla adeptów Qigong oraz terapeutów medycyny naturalnej i akupunktury.
Mistrz Zhang w bardzo przystępny sposób opisuje filozoficzne i naukowe podstawy “energii qi”. na której oparta jest zarówno tradycyjna medycyna chińska, qigong jak i cały kosmos. Książka złożona z sześciu rozdziałów:

1. Filozofia w medycynie taoistycznej

2. Metoda Dialektyki przyrody

3. Formy materii w przyrodzie

4. Rozwój dialektyczny w przyrodzie

5. Tuina, qigong, akupunktura – diagnostyka i terapia

6. Jak radzić sobie z łatwymi wypadkami losowymi?

Pierwsze cztery rozdziały zawierają dużą dawkę głębokiej teorii natomiast dwa ostatnie są oparte na ponad 30-letniej praktyce terapeutycznej Mistrza Zhang Fengjun. Przedmowę tej książki napisał prof. dr Wang Shoudong, lekarz główny, opiekun doktorantów w Beijing Guoji Huayuan:

Znam Fengjuna jako człowieka szczodrego i ofiarnego, bezpośredniego w mowie oraz wytrwałego w nauce i ćwiczeniach, który osiągnął wyżyny zarówno sztuki lekarskiej, jak i wu shu, dlatego szczerze polecam niniejszą publikację, co czynię z nieskrywaną przyjemnością.” 

Autor i jednocześnie założyciel Kliniki Mistrza Zhang – Profesor Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Fengjun Zhang, wg. tradycji i w zgodzie z nią jest Mistrzem Qigong. Poprzez wieloletnią praktykę i ćwiczenia Mistrz pracuję i dąży do uzyskania optymalnej równowagi energii Qi a następnie działa nią na swoich pacjentów. Wg Mistrza Fengjun Zhang, praktyka Qigong jest nieodzownym elementem do nauki akupunktury, masażu, bioenergoterapia czy ziołolecznictwa.

Książka jest pięknie wydana, ze złoceniami więc i znakomicie nadaje się na prezent.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Książka-Medycyna naturalna Qigong”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…