Książka: Woda zjonizowana. Chcesz pozyskać informacje na temat wody zjonizowanej, to pozycja dla Ciebie systematyzuje dostępne informację, wskazuje na faktyczne badania w zakresie zastosowania wody jonizowanej.

Książka “Woda zjonizowana”

24,80 

Książka “Woda zjonizowana Mity, Fakty, Medycyna Pozycja obowiązkowa dla wszystkich zainteresowanych tematem jonizacji wody, aspektów wody alkalicznej oraz kwaśnej i możliwości zastosowania. Publikacja wsparta przez Panią Dr n.med.  Halinę Brodacką-Klecha o znaczeniu wody w medycynie. Pozycja godna przeczytania z uwagi na usystematyzowanie dostępnych informacji na temat wody jonizowanej.

Liczba sztuk:

Książka “Woda zjonizowana” Mity, Fakty, Medycyna.

Możliwości zastosowania wody jonizowanej: od leczenia i profilaktyki chorób do rolnictwa ekologicznego. W książce Paweł Jachimowicz we współpracy z Panią doktor Haliną Brodecką-Kielcha zapoznaje czytelnika z właściwościami wody jonizowanej oraz dostępnymi aktualnie informacjami na ten temat. Książka zawiera unikalne wiadomości na temat wody alkalicznej i kwaśnej.

Praktycznie każda choroba, oprócz traum fizycznych, zawsze zaczyna się od zaburzeń metabolizmu, który jest jedynym procesem regulującym balans zasadowo kwasowy organizmu. Jesteśmy zdrowi dopóki pozostajemy w harmonii, gdy chorujemy tracimy tę równowagę. Równoważąc procesy biochemiczne odzyskujemy zdrowie .
Główną cieczą organizmu, powodującą, że żyjemy jest krew, której kwasowość może wahać się w bardzo niedużym przedziale. Wyjście za granice tego przedziału oznacza śmierć, więc organizm starając się utrzymać balans pobiera potrzebne krwi substancje z innych narządów. Wapń np. z kości, co powoduje, że są o wiele słabsze. Magnez, potas, sód z innych narządów, co powoduje ich dysfunkcję. Pomóc organizmowi możemy tylko spożywając odpowiednią ilość potrzebnych substancji, co nie jest rzeczą prostą.

To kolejna publikacja na temat wody jonizowanej i sposób jej zastosowania celem poprawy zdrowia. Wcześniej temat wody zjonizowanej był m.in. poruszany w publikacji żywa woda źródło zdrowia z 2001 roku. Od tej pory prowadzono dodatkowe badania, więc książka “Woda jonizowana” szerzej podchodzi do problemu i stara się usystematyzować temat.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Książka “Woda zjonizowana””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *