Książka Biorezonans. Zdrowie bez recepty. Doskonała lektura dla wszystkich zainteresowanych alternatywnymi i uznanymi na świecie metodami leczenia
8e94e3d347b2823d818a7ce03ba3.jpg
aeabb90548a6bf9f819406a2482f.jpg
Książka Biorezonans. Zdrowie bez recepty. Doskonała lektura dla wszystkich zainteresowanych alternatywnymi i uznanymi na świecie metodami leczenia

Książka “Biorezonans. Zdrowie bez recepty”

(3 opinie klienta)

39,90 

Liczba sztuk:

„Lepiej zapobiegać, niż leczyć” – obserwując niewielkie dolegliwości, powinniśmy reagować jak najszybciej, by uniknąć rozwoju poważniejszych chorób.

Jacek Wikarski, D.Sc. Med., Master of Naturopathic Medicine, jest praktykującym Naturopatą i specjalistą w dziedzinie biorezonansu. Zgłębił również wiedzę z zakresu TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej), w tym kilku jej gałęzi: akupunktury, ziołolecznictwa i dietetyki. Akupunktura jest jedną z najstarszych metod leczniczych, stosowaną na całym świecie i stanowi idealne uzupełnienie medycyny akademickiej. Opisana w książce metoda biorezonansu wykorzystuje przejęty z medycyny chińskiej system meridianów i punktów akupunkturowych. Niniejsza książka, będąca zarazem przejrzystym przewodnikiem po metodzie biorezonansu, przybliży Ci jego tajniki, zasady działania oraz wskaże dolegliwości, które biorezonans skutecznie potrafi zwalczyć.

Autor opisuje metody prowadzące do skutecznego wyeliminowania wielu przyczyn choroby. Choroba oznacza tu brak równowagi w strukturze drgań organizmu, przy równoczesnym uaktywnieniu się drgań patologicznych – dysharmonicznych. Autor stworzył sprawdzony system przywracania zdrowia na podstawie tzw. piramidy chorób. Organizm człowieka przyrównał do szklanki wody, która posiada swe z góry założone zdolności kompensacyjne, tzw. własną objętość wody. Z czasem, w wyniku działania czynników obciążeniowych (środowiskowych, miazm, metali ciężkich czy patogenów), szklanka zapełnia się. Ostatnią kroplą przepełniającą objętość i powodującą wybuch choroby jest jeden lub kilka czynników wyzwalających. Może to być np. alergen wziewny, który u tego samego pacjenta w innych warunkach – jeszcze w trakcie zdolności kompensacyjnych organizmu – nie wywołałby jakichkolwiek objawów astmy czy duszności. Autor wskazuje w przejrzysty i prosty sposób, jak zwalczyć nie tylko objawy choroby, ale także jej przyczyny.

3 opinie dla Książka “Biorezonans. Zdrowie bez recepty”

Powered byCusRev
4,7
Na podstawie 3 recenzji
5 gwiazdek
66
66%
4 gwiazdki
33
33%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Janusz P. (zweryfikowany)

    Super kontakt, szybka wysyłka, książka ponadczasowa. polecam

  2. Karolina (zweryfikowany)

    Polecam

  3. Irena (zweryfikowany)

    jeszcze nie czytałam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *