Pełny zapas wkładów wymiennych do Filtra FITaqua REDOX
Pełny zapas wkładów wymiennych do Filtra FITaqua REDOX
Pełny zapas wkładów wymiennych do Filtra FITaqua REDOX

Zestaw wkładów wymiennych do filtra FitAqua Redox Piano

459,00 

Liczba sztuk:
Kategoria:

Zestaw wkładów do systemu FitAqua Piano składa się z następujących filtrów:

1. Wkład sedymentacyjny – liniowy 2″ QC 5 u. – dokładnie oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych, usuwa: piasek, szlam rzeczny, muł, rdzę, pyłki kwiatowe, mikroorganizmy, pył węglowy i inne osady.

2.Wkład liniowy 2,5″ węglowy CTO QC – zawiera złoże węgla aktywowanego pozyskanego z łupin orzechów kokosowych. Znakomicie usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia organiczne oraz chlor, poprawia jej smak i zapach.

3.Wkład liniowy 2″ strukturyzujący QC – Wkład liniowy AC-IL-GRD jest urządzeniem do rewitalizacji wody. Zapewnia stabilną wewnętrzną strukturę wody i pozytywnie zmienia jej właściwości mikrobiologiczne i fizyczne. Kiedy woda przechodzi przez wkład, wszystkie negatywne informacje są usuwane i zastępowane dodatnimi. W ten sposób bez żadnego fizycznego kontaktu, ani modyfikacji chemicznej otrzymuje się wodę z zapisanymi informacjami, tak samo jak w wodzie strukturalnej (struktura heksagonalna).

4.Wkład liniowy 2,5″ mineralizująco-węglowy QC – Zawiera wysokiej jakości złoże pochodzenia naturalnego (pozyskane z dolomitów). Optymalna kompozycja złoża nasyca wodę w doskonałych proporcjach:

KATIONY (średnio na litr): wapń: 26 mg, magnez: 20 mg, sód: 1 mg, potas: 0,5 – 1 mg

ANIONY (średnio na litr): węglowy: 25 mg, siarczany: 10 mg, chlorki: 5 mg, wodorowęglany: 30 mg

Ponadto wkład zawiera węgiel aktywowany pozyskany z łupin orzechów kokosa. Usuwa zanieczyszczenia organiczne oraz chlor z wody, polepsza jej smak i zapach.

5.Wkład miedziany 2,5″ QC REDOX – Wkład redukujący potencjał przeciwutleniający wody REDOX do -300mV i podnoszący zasadowość wody pH do 10. Najbardziej naturalny, ekonomiczny i skuteczny sposób na nadanie wodzie właściwości antyoksydacyjnych bez użycia prądu i procesu elektrolizy. 

Woda z antyoksydantami hamuje starzenie się i degeneracje komórek, zalecana jest w profilaktyce przeciwnowotworowej. Nowy wkład liniowy o średnicy 2,5″ posiada większą ilość złoża REDOX, dzięki czemu jest bardziej wydajny i ma dłuższą żywotność.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw wkładów wymiennych do filtra FitAqua Redox Piano”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *