Woda destylowana niezbędna przy stosowaniu inhalacji wodorem cząsteczkowym.

Woda destylowana 2 litry

(2 opinie klienta)

8,00 

Woda destylowana jest niezbędna wszędzie tam gdzie potrzeba zastosować czysty roztwór H2O. Oferowana przez nas woda destylowana ma zastosowanie np. w przypadku generatorów do inhalacji wodorem cząsteczkowym. W tej ofercie zakup 2 butelek wody destylowanej po 1 litrze/butelkę.

Liczba sztuk:

Woda destylowana – woda uzyskiwana metodą destylacjisoli mineralnych oraz innych substancji, która wpływają na jej zanieczyszczanie. Destylowana woda uzyskiwana w taki sposób zawiera rozpuszczone gazy, w tym głównie dwutlenek węgla, także tlen oraz azot, ale również zanieczyszczenia lotnymi substancjami organicznymi.
Tak woda to po prostu woda pozbawiona metali ciężkich, bakterii oraz innych związków chemicznych, które występują w większości dostępnych wód. Proces destylacji polega na podgrzewaniu wody do osiągnięcia temperatury wrzenia a następnie pozyskaniu wody destylowanej z kondensacji uzyskanej pary wodnej. 
Taka woda jest pozbawiona praktycznie wszystkich minerałów i posmaku, który jest charakterystyczny dla większości wód pitnych. Zmienia się także pH takiej wody w kierunku kwasowym.

Woda destylowana ma szerokie zastosowanie także w warunkach domowych np. sprawdza się do żelazek parowych, parownic oraz do pewnych generacji akumulatorach (jako rozcieńczalnik elektrolitu). Zastosowanie wody destylowanej obejmuje także obszary w analizie chemicznej, w lekarstwach oraz w obszarach, w których wymagana jest wysoka czystość roztworu

Woda destylowana w tej ofercie jest produkowana przez polskiego producenta Stanlab zajmującego się produkcją i dystrybucja różnego rodzaju odczynników chemicznych, preparatów i sprzętu do laboratoriów.

Dlaczego woda destylowana w naszej ofercie:
tak woda ma zastosowania do oferowanych przez nas generatorów marki Qlife H2 Respire do inhalacji wodorem cząsteczkowym oraz gazem Browna 

Waga 1,2 kg
Wymiary 15 × 15 × 25 cm

2 opinie dla Woda destylowana 2 litry

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 2 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
  1. Tadeusz (zweryfikowany)

    Woda destylowana a nie demineralizowana i działa w generatorze. SUPER

  2. Wojciech (zweryfikowany)

    Urządzenie przyjmuje bez problemów 😉

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…