System nano-filtracji
nano-filtr
Wylewka-NF-50.png
System nano-filtracji

Domowy system nano-filtracji NF-500

790,00 

System nano-filtracji wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membrany, która ma bardzo małe otwory, nie większe niż 0,001 (5 mikronów), co powoduje likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń.

Produkt na zamówienie. Prosimy o kontakt.
wyślij wiadomość
lub zadzwoń: 500 086 058.

System nano-filtracji NF-500 wykorzystuje wysokie ciśnienie w celu oddzielenia zanieczyszczeń z zaopatrzenia w wodę. Woda jest tłoczona za pomocą membran, które mają bardzo małe otwory, nie większe niż 5 mikronów, co powoduje likwidację: bakterii, wirusów i wielu innych niepożądanych zanieczyszczeń,  ma także właściwości antybakteryjne.
System filtrów nano ma także inną ważną zaletę jaką jest jego zdolność do zmiękczania wody obejmując usunięcie jonów, takich jak wapń i twardości magnezu. Ponieważ jony te są wielowartościowe usuwane są przez membranę 5 mikronów. W rzeczywistości nano-filtracja została wykorzystana przez lata przez różne państwa i powiaty do oczyszczania wody miejskiej.

System filtracji NF-500 usuwa bakterie, wirusy i niebezpieczne elementy, jednocześnie jednak w przeciwieństwie do systemów RO (odwróconej osmozy) pozwala zachować w wodzie cenne minerały dla Twojego organizmu poprzez ich absorpcję. System nano stanowi ogromny przełom w uzdatnianiu wody, ponieważ ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to odebrać wodzie jej naturalną zawartości minerałów .
Układ nano filtracji działa w sposób naturalny jako zmiękczacz wody bez żadnych agresywnych środków chemicznych lub roztworów soli potrzebnych do likwidacji szkodliwych związków w wodzie . NF – 50 usuwa wszelkie niebezpieczne patogeny, a także niebezpieczne elementy, zatrzymując przy tym cenne dla zdrowia minerały i składniki odżywcze , które po przejściu przez system nano filtracji nadal są obecne w dostarczanej wodzie.

System nano-filtracji może być swobodnie stosowany jako wysokiej klasy samodzielna stacja uzdatniania wody, jednak został także przewidziany, aby bardzo skutecznie działać w połączeniu z jonizatorami wody. Zachowując odpowiednie minerały w wodzie w połączeniu z jonizatorem, NF-50 zapewnia bardzo dobre utrzymanie parametrów, zarówno wody alkalicznej jak i kwasowej.

Rozmiar otworów w nano – membranie waha się od 0,0001 – 0,00001 mikrona, dzięki czemu usuwa ona wszelkie szkodliwe związki, które często występują zarówno w wodzie miejskiej jak i studziennej t.j.: metale ciężkie, azotany, pestycydy, wirusy i bakterie oraz węglan wapnia.

System nano-filtracji może być zainstalowany samodzielnie; w takiej sytuacji montaż z wylewką lub w przypadku instalacji np. z jonizatorem Miracle Max bez konieczności montażu wylewki.

 1. Główne cechy i zalety systemu filtracji nano NF-500:
  1. Cenną charakterystyką membrany nano-filtracjyjnej jest redukcja niektórych jonów, takich jak wapń czy siarczany. Ten fakt oznacza, iż system NF funkcjonuje jako naturalny zmiękczacz wody beż używania środków chemicznych czy złóż.
  2. Nanofiltracja to najwyższej jakości technologia filtracji zapewniając wyśmienity smak filtrowanej wody bez działania chemii.
  3. Nanofiltracja NF-500 jest idealna do miejskiej sieci wodociągowej, zwykle nadaje się do wody studziennej – jednak  zalecane jest przeprowadzenie badań wody studziennej przed użyciem jakiegokolwiek systemu filtracji.
 2. Co likwiduje system nano-filtracji NF-500:
  – Usuwa żelazo, wapno i inne problemy z którymi nie radzą sobie wszystkie zmiękczacze wody, – Może być stosowany np. w czasie klęski żywiołowej, przefiltrowana woda nie musi być gotowana,
  –  redukcja metali ciężkich 95%-  redukcji twardości wody / TDS 70%
  –  usuwania fluorków 98%
  – Usuwanie bakterii, VOC, zanieczyszczeń wirusowych i pestycydów
  – Redukcja azotanów i siarczków- Bromodichlorometan zredukowany o 99,9%- Chloroform zredukowany o 99%- Chlor zredukowany o 99,7%- Chloraminy zredukowane o 99,7%- Chlorek winylu zredukowany o 99%- Trihalogenometany zredukowane o 99% Jak system NF-500 działa w praktyce? Po przefiltrowaniu woda trafia do zbiornika magazynującego czystą wodę. Następnie  przepływa do wylewki znajdującej się w zestawie, którą montuje się na blacie kuchennym lub zlewozmywaku (w drugiej opcji podłączana jest do jonizatora). Przed wylewką znajduje się dodatkowy wkład uszlachetniający wodę, który poprzez redukcję związków aromatycznych nadaje wodzie odpowiedni, aksamitny smak. Komplet zawiera:
  1. system 4 filtrów + 1 nano-membrana
  2. zbiornik
  3. całość na wygodnym stojaku
  4. wylewkaDane techniczne:
  Temperatura wody zasilającej: 2’C – 40’C
  Ciśnienie min. 1,5 atm
  Ciśnienie max. 6,0 atm
  Rodzaj połączeń: szybkozłączki z zabezpieczeniami
Wysokość systemu:45cm
Szerokość:18cm
Długość:40cm
Wysokość zbiornika:35cm
Szerokość:23cm
Długość:23cm
Żywotność wkładów w systemie nano-filtracji:Ściśle w zależności od jakości wody:
Wkład 1 5µm filtr włókno polipropylenowe6 miesięcy
Wkład 1 1µm filtr włókno polipropylenowe6 miesięcy
Wkład 3 Węgiel aktywny6 miesięcy
Nano membrany (nanofiltracyjna)wydajność 50 GDP 2–3 lata
Filtr węglowy liniowy6 miesięcy

* Uwaga:
1. Wszystkie powyższe zalecenia odnośnie żywotności zależne są od jakości i ilości dostarczanej i użytkowanej wody.
2. Zalecany okresy wymiany wkładów w systemie filtrów powinny być stanowczo przestrzegane. Przekraczanie zaleceń wymiany wkładów nie jest podstawą do reklamacji.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Domowy system nano-filtracji NF-500”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…