Detocol Colway (90 kaps.)

Detocol Colway (90 kaps.)

129,00 

Liczba sztuk:
Kategoria:

Detocol Colway suplement diety (90 kaps.)

DetoCol jest preparatem przeznaczonym do pomocy w diecie oczyszczającej z pasożytów, grzybów i bakterii w warunkach domowych. Nie jest lekiem odrobaczającym, lecz suplementem diety nieinwazyjnym, niesupresyjnym i nie powodującym, o ile stosuje się go w porach i ilościach zalecanych – ani sensacji żołądkowych, ani uczucia dyskomfortu.

Istnieją liczne programy oczyszczające, odgrzybiające i odrobaczające, które przynoszą efekty szybsze i bardziej spektakularne, lecz są też zawsze mniej lub bardziej, ale zawsze uciążliwe dla osób im się poddających. Rolą DetoColu jest pomóc oczyścić organizm powoli, na przestrzeni miesiąca, bez konieczności głodówek, wymuszanych wypróżnień i jakiejkolwiek zmiany trybu życia.

Dedykowany jest on osobom chcącym oczyszczać swój organizm w warunkach domowych i w sposób jak najmniej dla nich kłopotliwy. Profilaktyka zdrowotna w XXI wieku poświęca już dużo uwagi oczyszczeniu organizmu z niepożądanych gości, z organizmów, które na nas pasożytują i w najlepszym wypadku zaburzają nasze problemy metaboliczne i okradają nasze komórki z potrzebnych im substancji odżywczych: protein, węglowodanów, mikroelementów i witamin. W najgorszym zaś, wpędzają nas w bardzo poważne choroby!

Przeznaczenie:
Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Jedno opakowanie DetoCol zawierające 30 +30 + 30 kapsułek przeznaczone jest do zużycia w ciągu 30 dni z zachowaniem dyscypliny stosowania po jednej kapsułce w trzech porach dnia. Takie spożywanie DetoColu w ciągłości 30-to dniowej zaleca się powtarzać 3x w ciągu roku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Profilaktyka:
Osobom, które w przeszłości zarażały się pasożytami takimi, jak: nużeniec ludzki (Demodex folliculorum) i nużeniec krótki (Demodex brevis), włosogłówka (Trichuristrichiura), a szczególnie przywrami, osobom spożywającym surowe mięso lub ryby, zaleca się profilaktycznie przyjmować DetoCol systematycznie, co drugi miesiąc. Po zużyciu całego
opakowania wskazana jest nie krótsza niż miesięczna przerwa przed rozpoczęciem spożywania kolejnego.

Zawartość:
90 kapsułek, 3 rodzaje na 3 pory dnia

Składniki w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję (1 kapsułka każdego typu: rano, południe i wieczór):
Składnik – kapsułka „RANO”:

  • Olej z czystka 150 mg

Składnik – kapsułka „POŁUDNIE”:

  • Ekstrakt z kory drzewa mrówkowego 150 mg,
  • Ekstrakt z mniszka lekarskiego 100 mg
  • Ekstrakt z ostryżu długiego 75 mg w tym: 75 kurkuminoidy 30 mg
  • Ekstrakt z bylicy piołunu 15 mg

Składnik – kapsułka „WIECZÓR”:

  • Ekstrakt fiołka trójbarwnego 150 mg
  • Ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej 100 mg, w tym: kwas glicyryzynowy 10 mg
  • Ekstrakt z mięty pieprzowej 50 mg
  • Ekstrakt z czosnku 50 mg w tym: allicyna 1 mg

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Detocol Colway (90 kaps.)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *