Szczoteczka do mycia zębów IONEX
Szczoteczka do mycia zębów IONEX
Szczoteczka do mycia zębów IONEX

Szczoteczka do mycia zębów IONEX

89,00 

Jedyna w swoim rodzaju szczoteczka do zębów, dzięki której Twoje zęby pozbędą się nalotu w miejscach, do których zwykła szczoteczka do zębów nie ma dojścia! Gładkie i czyste zęby bez używania pasty – super produkt. Efekt gładkich zębów gwarantowany. *Szczoteczka dostępna w kolorze niebieskim i zielonym!

Brak w magazynie

Szczoteczka do zębów z polaryzacją IONEX pozwala na całkowite usunięcie płytki nazębnej. Dzięki temu można zapobiegać powstawaniu m.in. nieświeżego oddechu, zapalenia dziąseł, próchnicy oraz innych problemów stomatologicznych.

Szczoteczka IONEX działa na zasadzie polaryzacji, która opiera się na występowaniu ładunków o różnej biegunowości – ujemnych i dodatnich. Elementy o tej samej biegunowości odpychają się od siebie, natomiast przyciągają się te, które charakteryzują się odmienną polaryzacją. Oznacza to, że elementy naładowane ujemnie będą się wzajemnie przyciągać z naładowanymi dodatnio.

W szczoteczce do zębów IONEX polaryzacja zaczyna działać po zamknięciu obwodu elektrycznego, co sygnalizuje świecąca dioda. Obwód zamyka się po zmoczeniu wodą szczoteczki oraz dotknięciu kciukiem metalowej płytki (katoda) znajdującej się w dolnej części. Wówczas główka szczoteczki zostaje naładowana ładunkiem ujemnym, a szkliwo zębów (wraz z płytką nazębną) czasowo zmienia polaryzację na dodatnią. Dzięki temu, podczas czyszczenia, odrywana jest płytka nazębna, która osiada na główce szczoteczki.

Szczoteczka do zębów IONEX pozwala na usunięcie płytki nazębnej również w trudno dostępnych miejscach. Efekty stosowania szczoteczki zwykle zauważalne są już po kilku użyciach – po dotknięciu zębów jezykiem powinna być odczuwalna większa gładkość. Takich rezultatów trudno osiągnąć przy użyciu zwykłej szczoteczki do zębów.

Szczoteczka dostępna w kolorze niebieskim lub zielonym.

SPOSÓB UŻYCIA

1zwilżyć całą szczoteczkę wodą
2zamknąć obwód dotykając kciukiem metalową płytkę znajdującą się w dolnej części szczoteczki
3zamknięcie obwodu jest sygnalizowane świecącą kontrolką
4myć zęby kolistymi ruchami, ale unikając silnego szczotkowania
5na koniec dokładnie umyć szczoteczkę i wytrzeć do sucha
  • Opcjonalnie można użyć pasty do zębów, jednak nie jest to konieczne.
  • Po zakończeniu pracy dioda kontrolki może jeszcze chwilę świecić nim stan ładunków elektrycznych wróci do stanu przed użyciem szczoteczki.
  • Żywotność baterii szczoteczki IONEX przewidziana jest średnio na 6 miesięcy.
Producent

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Szczoteczka do mycia zębów IONEX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *