Srebro koloidalne tonik 120 ml

Srebro koloidalne tonik 120 ml

127,00 

Brak w magazynie

Kategoria:

Srebro koloidalne ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Jest w stanie zniszczyć pleśń, drożdżaki, bakterie E.coli i gronkowce odporne na antybiotyki. Działa ono jak naturalny antybiotyk – w ciągu zaledwie kilku minut zabija około 650 chorobotwórczych mikroorganizmów (rozkłada enzymy potrzebne im do życia), nie niszcząc przy tym szczepów korzystnych dla organizmu.

Jest znakomitym środkiem służącym do ochrony i pielęgnacji skóry podrażnionej przez urazy mechaniczne, nie powoduje pieczenia. Można nim pielęgnować skórę także wtedy, gdy występują na niej skaleczenia, zadrapania, miejsca po ukąszeniu owadów.

Srebro koloidalne nie niszczy fizjologicznej flory bakteryjnej naszego organizmu. Srebro koloidalne jest bez smaku i zapachu. Jest nietoksyczne, nie podrażnia błon śluzowych.

Srebro koloidalne – tonik do zastosowania zewnętrznego, także w miejscach, gdzie znajdują się rany, skaleczenia, oparzenia, brodawki.

Można stosować je do przemywania skóry, nie podrażnia jej przy:
• różnego rodzaju podrażnieniach i egzemach,
• trądziku,
• łuszczycy,
• atopowym zapaleniu skóry,
• poparzeniach słonecznych,
• różnego rodzaju grzybicach
• oraz infekcjach wywołanych drożdżakami.

Skład: 20 kropli zawiera 175 mcg srebra

Przeciwwskazania: Nie stosować u osób uczulonych na srebro. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność: 120 ml

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed gorącem, światłem i wilgocią. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Wyprodukowano w USA (ForMor)

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Srebro koloidalne tonik 120 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *