Ozonator powietrza MINI
Ozonator powietrza MINI
Ozonator powietrza MINI
Ozonator powietrza MINI
-19%
Ozonator powietrza MINI

Przenośny ozonator powietrza MINI

Original price was: 369,00 zł.Current price is: 299,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 299,00 .

Ozonator powietrza MINI to ekologiczne urządzenie do codziennej dezynfekcji małych pomieszczeń do ok. 30 m².

Brak w magazynie

Przenośny ozonator powietrza MINI to ekologiczne urządzenie do codziennej dezynfekcji małych pomieszczeń do ok. 30 m², jak np. pokoje hotelowe i biurowe, kampery, domki kempingowe, jachty, sypialnie, łazienki i toalety.

Urządzenie pozwala na ustawienie intensywności ozonowania oraz czasu pracy urządzenia w zależności od potrzeb i wielkości pomieszczenia. Ustawienia takie wprowadza się za pomocą:

  • trójpozycyjny regulator czasowy w przycisku na przodzie urządzenia o nastawach: 30/60/120 minut (pozycja domyślna – 30 minut)
  • regulator poziomu ozonu w pokrętle–włączniku z prawej strony urządzenia.

JAK DZIAŁA OZON?

Ozon, czyli O3, jest trójatomową formą tlenu i jednym z najsilniejszych utleniaczy występujących w sposób naturalny. Jako bardzo silny środek dezynfekcyjny, jest używany m. in. do uzdatniania wody pitnej w wodociągach i dezynfekcji wody w basenach, a także w przetwórstwie spożywczym, szpitalach, profesjonalnych pralniach. Ozon niszczy bakterie i wirusy, także te najbardziej odporne. Po krótkim czasie, przekształca się w całkowicie nieszkodliwy tlen cząsteczkowy O2, pozostawiając pomieszczenie wolne od zanieczyszczeń biologicznych i nieprzyjemnych zapachów. Czas rozpadu ozonu skraca światło słoneczne (UV) i wysoka temperatura.

Ozon jest czterokrotnie skuteczniejszy od chloru – niszczy 99,6% bakterii, zarazków oraz innych mikroorganizmów i pod wpływem światła dziennego (UV) rozkłada się po kilku minutach, pozostawiając po sobie jedynie przyjemny zapach.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Zasilanie230 V, 50 Hz
Zużycie energii6W (tylko w trakcie pracy)
Rozmiary130mm X 110mm X 90mm
Waga300 g
Poziom hałasu26dB do 34 dB
Ilość ozonu20-40 mg/h (regulowana)
Maksymalna wielkość pomieszczenia30 m²
GWARANCJA2 lata


UWAGA: Ozon jest bardzo silnie drażniącym gazem. W trakcie ozonowania w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie i zwierzęta! Wdychanie ozonu podczas pracy przenośnego ozonatora powietrza grozi poważnym uszkodzeniem błon śluzowych, układu oddechowego, a nawet śmiercią. 

PRZECZYTAJ: Ozonowanie – skutecznie rozwiązanie w walce z drobnoustrojami.

Waga 0,5 kg
Wymiary 20 × 15 × 10 cm

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Przenośny ozonator powietrza MINI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…