Chcesz uzyskać czyste pranie bez używanie detergentów? Odpowiedzią dla wymagających klientów dbających o zdrowie i środowisko może być ozonator pralkowy. Ozonator jako przystawka do pralki doskonale sprawdzi się dla tych co chcę prać bez proszków do prania. Ozonator umożliwia pranie na zimnej wodzie.

Ozonator pralkowy

3.936,00 

Ozonator pralkowy wtłacza ozon do wody dostarczanej do pralki dzięki czemu woda ma właściwości dezynfekujące, w tym również możliwość usuwania alergenów. Tak wzbogacona woda pozwala prać na zimno i bez użycia detergentów.

Na stanie

Liczba sztuk:
SKU: O3 Kategoria:

Ozonator pralkowy wtłacza ozon do wody dostarczanej do pralki dzięki czemu woda ma właściwości dezynfekujące, w tym również możliwość usuwania alergenów.
Tak wzbogacona woda pozwala prać na zimno i bez użycia detergentów.

Urządzenie warte polecenia dla osób:

 • cierpiących na alergie skóry i wziewne
 • szanujących środowisko naturalne
 • dbających o domowy budżet.

Urządzenie należy podłączyć do wody zasilającej w prosty sposób takim samym wężem jak standardowy wąż do pralki (wąż jest w komplecie). Następnie drugim wężem doprowadzamy wodę z ozonatora do pralki. Po włączeniu pralki i ozonatora woda przez niego przepływająca jest ozonowana i trafia do komory pralki.

Wystarczy włączyć na 15 minutowe pranie ekspresowe i ustawić temperaturę 0°C albo (gdy nie ma takiej opcji) program płukania. Woda ozonowana najefektywniejsza jest zimna, ponieważ ozon rozkłada się w niej wolniej niż w ciepłej.

Ozonator pralkowy nadaje się do wszystkich typów pralek automatycznych i jest objęte 2 letnią gwarancją producenta.

Korzyści z korzystania:

 1. Zdrowie. Skóra nie ma kontaktu z chemikaliami zawartymi w środkach piorących, na które wielu jest uczulonych. Nie wdychamy oparów, a prane tkaniny są niemal w 100% zdezynfekowane ozonem (O3).
 2. Energia. Nie jest wymagane podgrzewanie wody w pralce, ponieważ pranie odbywa się w zimnej wodzie. W pralce automatycznej przełączamy regulator na 15 minutowe pranie ekspresowe i ustawiamy na temperaturę 0°C albo (jeśli nie ma takiej opcji) używamy programu płukania.
 3. Środowisko. Brak emisji zanieczyszczeń chemicznych do ścieków (proszki i płyny do prania i płukania oraz konserwacji pralek) i CO2 z produkcji energii elektrycznej.
 4. Czas. Skrócenie czasu prania i suszenia. Mniej zagnieceń i łatwiejsze prasowanie.
 5. Tkaniny. Dzięki praniu bez środków chemicznych lub z minimalnym ich dodatkiem (tylko odplamiacze), znacznie mniej się zużywają i wolniej tracą kolory. Możemy prać w domu odzież sportową, sztormiaki, pianki nurkowe, buty z tworzyw sztucznych, rzeczy bardzo silnie zabrudzone.
 6. Pralka. Jest zawsze zdezynfekowana i czysta. Nie zatyka się resztkami chemikaliów.
 7. Pieniądze. Korzyści finansowe z korzystania z ozonatora pralkowego, to brak kosztów za energię elektryczną potrzebną na podgrzanie wody i czas pracy wirnika. Brak wydatków na środki chemiczne. Zmniejszone zużycie pralki.
 8. Nerwy. Można prać tkaniny czarne i kolorowe razem z białymi. Nie można jednak wtedy używać żadnych detergentów ani wybielaczy itp. dla prania różnokolorowych tkanin nie wymagających odplamiaczy.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Ozonator pralkowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *