Witamina D3 FORTE 1200000 IU, Kropla Słońca

Kropla Słońca D3 FORTE 1200000 IU

49,00 

Liczba sztuk:
Kategoria:

Suplement diety.

Właściwości witaminy D

Witamina D, którą otrzymujesz poprzez suplementy diety lub żywność wzbogaconą, występuje w dwóch postaciach: Witamina D2 (ergokalcyferol) znajduje się w niektórych roślinach. Witamina D3 (cholekalcyferol) występuje u zwierząt. Te dwa typy są podobne, ale mają kilka ważnych różnic. Oba wymagają przetwarzania chemicznego w wątrobie i nerkach, aby stać się aktywnymi w organizmie, ale różne enzymy aktywują różne formy.

Gdy jest aktywna, witamina D wiąże się z komórkami w twoim ciele, pomagając im regulować ilość wapnia i fosforanów wchłanianych z pożywienia. Proces jest taki sam dla witaminy D2 i D3, ale dla D3 jest w tym wydajniejszy i trwa dłużej niż dla D2.

Wiadomo również, że witamina D3 zwiększa ogólny poziom witaminy D we krwi skuteczniej niż D2. To dlatego witamina D3 przyciąga więcej uwagi i więcej miejsca na półkach sklepowych – do tego samego efektu potrzebujesz jej mniej, więc jest to bardziej pożądana forma. Jeśli regularnie stosujesz kremy z filtrem, nie wystawiasz się zbyt często na słońce i/lub masz ciemniejszą pigmentację skóry, możesz nie otrzymywać zalecanych ilości witaminy D. Ponieważ niewiele produktów spożywczych zawiera naturalnie składniki odżywcze, zaleca się dostarczać je przy pomocy suplementów.

Kropla Słońca D3 FORTE 1200000 IU

Skład: BIO oliwa z oliwek, witamina D z lanoliny (cholekalcyferol), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu.

Jedna kropla zawiera 2000 IU witaminy D, co stanowi 1000% zalecanego spożycia dziennego (ZDS).

Dawkowanie i sposób użycia:

Osoby powyżej 11 roku życia: 1 kropla dziennie; poniżej 11 roku życia skonsultować z lekarzem. Nie podawać dzieciom do 1 roku życia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Ekspertyza radiestezyjna witaminy “Kropla Słońca D3” na bazie bio-oliwy z oliwek wykonana przez producenta.
Witamina “Kropla Słońca D3” posiada bardzo wysoką biowitalność tj. 48 tysięcy jednostek w skali BSM. Preparat wykazuje wibracje radiestezyjnego koloru białego i fioletowego (jako kolory dominujące). Charakteryzują się bardzo dużą przyswajalnością. W preparacie nie występują żadne szkodliwe wibracje. Badanie wykazuje, iż suplement może znacznie wpłynąć na wzrost potencjału energetycznego w organizmie.

Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Kropla Słońca D3 FORTE 1200000 IU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *