-19%
Krem na mięśnie i stawy

Krem na mięśnie i stawy Actimas Celafen (50ml)

Original price was: 79,50 zł.Current price is: 64,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 64,00 .

Rewelacyjny krem Celafen, dzięki któremu złagodzisz bóle stawów i mięśni. Przetestowana i udowodniona skuteczność.

Na stanie

Ostatnia sztuka!
SKU: KREM Kategoria:

Krem na mięśnie i stawy Celafen jest kremem niezawierającym leków przeznaczonym do stosowania na sztywne i bolące stawy. Może przynieść korzystne efekty zarówno w zapaleniu stawów, jak i fibromialgii.

Krem na mięśnie i stawy Celafen zawiera unikalny, opatentowany klinicznie składnik o nazwie Celadrin®, specjalny kompleks zestryfikowanych kwasów tłuszczowych (EFA). W opublikowanych badaniach wykazano, że Celadrin ® zapewnia skuteczne uśmierzanie bólu sztywnym i bolącym stawom w ciągu zaledwie 30 minut. Dzięki temu jest o 15% szybszy niż konwencjonalne środki przeciwbólowe.

Opublikowane badanie z kontrolnym placebo  (najbardziej wiarygodne naukowo) na 64 uczestnikach wykazało, że osoby używające celadrin ® miały większą elastyczność, mniejszą częstotliwość występowania bólów i były w stanie przejść dalsze odległości niż grupa placebo po 9-tygodniowym okresie próbnym.

Doskonały krem na mięśnie i stawy

Celafen to naturalny produkt, który działa poprzez smarowanie błon komórkowych i odpychanie zapalnych substancji chemicznych odpowiedzialnych za ból, sztywność i zmniejszoną ruchliwość związaną z różnymi postaciami bólu stawów.

Badania wykazały, że mentol, który jest kolejnym składnikiem Celafen, sprawia, że ​​efekty są szybsze i głębsze. Chociaż krem na mięśnie i stawy Celafen działa szybko, to przy regularnym stosowaniu ma z czasem narasta jego pozytywny wpływ. Najbardziej skuteczne wyniki zaobserwowano u osób stosujących produkt przez dwa miesiące lub dłużej.

Celafen jest naturalnym preparatem i jest wolny od parabenów, SLS, MI i glikolu propylenowego.

Pojemność tubki 50 ml.

Pojemność

50 ml

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Krem na mięśnie i stawy Actimas Celafen (50ml)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *