ion-system-wartomiec.jpg

Jonizator powietrza z ochroną kamieni szlachetnych Ionizer Protector – WARTO MIEĆ

1.390,00 

Domowy oczyszczacz powietrza z ochroną 5G Ion System Protector firmy Ion System zapewnia czyste, zdrowe i zjonizowane powietrze wszędzie tam gdzie go zastosujesz. To warto mieć

Brak w magazynie

Jonizator powietrza z ochroną elektro-smogową Ionizer Protector to innowacyjne urządzenie bazujące na rezonansie odpowiednio dobranych kamieni szlachetnych. Wraz ze wzmocnioną jonizacją ujemną harmonizuje wpływy pola geopatycznego i smogu elektromagnetycznego, głównie fal niskiej częstotliwości np. silnik samochodu elektrycznego.

Główną funkcją Ionizer Protector oczyszcza powietrze z alergenów, bakterii, wirusów oraz kurzu domowego. Ionizer Protector to doskonałe urządzenie do wywołania harmonii ciała i umysłu. Harmonizuje je i czyni środowisko bardziej komfortowym, poprawiając sen i metabolizm.

Funkcje i właściwości:

  • emisja rezonansu kamieni szlachetnych
  • materiał wykonania: szkło, węgiel oraz kamienie
  • emisja jonów ujemnych za pomocą szczotki węglowej
  • emisja jonów ujemnych: 45 mln/cm³
  • brak generowania szkodliwego ozonu i tlenku azotu
  • Polska produkcja
Ionizer Protector ciesz się czystym powietrzem, większą harmonią wszędzie gdzie przebywasz.

W obecności negatywnych pól elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości oraz szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego, protektor może mieć pozytywny wpływ na ludzi oraz zwierzęta. Dodatkowo w skuteczny i szybki sposób oczyści powietrze ze szkodliwego pyłu. Ponadto czyści powietrze z bakterii, wirusów, roztoczy, grzybów czy innych niebezpiecznych patogenów zawartych w składzie dzisiejszego powietrza.

Skuteczna ochroną 

Jonizator powietrza Ionizer Protector to urządzenie zapewniające harmonizację otoczenia i niwelację oddziaływania elektro-smogu  jest urządzeniem dwurdzeniowe. Pierwszym jej elementem są głównie kamienie półszlachetne i szlachetne oraz metale rzadkie. Wszystko jest ustawione w specjalnej konfiguracji rezonansowej. Na uwagę zasługuje jeden z nich o niespotykanej dotąd harmonijnej mocy, występujący rzadziej od złota. Drugim rdzeniem jest podwyższona jonizacja ujemna oparta o technologię naturalnego węgla będąca induktorem i wzmacniaczem pozytywnych harmonicznych wibracji kamieni. Zasada działania wywodzi się z dogłębnej wiedzy, analizy oraz badań dotyczących zarówno właściwości minerałów jak i jonów ujemnych oraz wpływu ich specyficznych drgań na środowisko i organizm człowieka.

Urządzenie nie wymaga instalacji, użytkownik stawia je na regale bądź biurku i podłącza do sieci 230V. Dzięki zastosowaniu opcji 12V możemy użytkować je także poza domem lub w bezpiecznym miejscu w samochodzie.

Jonizator powietrza Ionizer Protector z ochroną przeciw polom elektromagnetycznym

Nadmierne występowanie pól elektromagnetycznych prowadzi do licznych zaburzeń biologicznych u ludzi i zwierząt. Spowodowane jest to przenikaniem sygnałów elektromagnetycznych o dużym natężeniu do systemów informatycznych naszych komórek i narządów ciała. Przebywanie w zasięgu telefonii komórkowej GSM, w tym 5G, Bluetooth, bezprzewodowej sieci LAN powoduje tzw. śmietnik elektromagnetyczny odbierany przez nasze komórki ciała.

Długotrwała ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne wywołuje między innymi niską jakość snu, zmniejszenie koncentracji, utratę witalności, migreny, oraz obniżenie odporności. Jednak każda osoba inaczej reaguje na obciążenia elektromagnetyczne w otaczającym ją środowisku. Z jednej strony odpowiedź zależy od intensywności i długości ekspozycji na częstotliwości elektromagnetyczne i modulację, z drugiej strony zależy również od aktualnego stanu zdrowia danego organizmu żywego. 

Efekty stosowania Protectora Ion System mogą być odczuwane dosłownie po kilku godzinach. Jednak należy mieć na uwadze, że nie każda osoba odczuwa w taki sam sposób działanie jonów ujemnych oraz kamieni na przestrzeń. Oczywiście zależne jest to od stopnia wrażliwości poszczególnych osób. Należy pamiętać, że według medycyny akademickiej urządzenie nie leczy żadnej z chorób.  Natomiast eliminuje negatywne oddziaływanie stref geopatycznych, które mogą powodować różnego rodzaju dolegliwości chorobotwórcze.

Ion System Ionizer
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza

 

Jonizator powietrza z ochroną 5g

Firma Ion System przeprowadziła badanie dotyczące skuteczności zastosowania urządzenia Ionizer Protector.
Badanie przeprowadzono u osób dorosłych za pomocą pomiaru tętna oraz wysycenia krwi tlenem przy uzyciu pulsoksymetru.
ZAPOZNAJ SIĘ Z WYNIKAMI BADAŃ

Wymiary 20 × 20 × 20 cm

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Jonizator powietrza z ochroną kamieni szlachetnych Ionizer Protector – WARTO MIEĆ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *