Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza
Ion System Ionizer
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza

Jonizator powietrza z ochroną Ionizer Protector

(2 opinie klienta)

1.390,00 

SPECJALNA OFERTA!

Domowy oczyszczacz powietrza z ochroną 5G Ion System Protector firmy Ion System zapewnia czyste, zdrowe i zjonizowane powietrze wszędzie tam gdzie go zastosujesz.

Liczba sztuk:
SKU: IONGLASS Kategoria:

Jonizator powietrza z ochroną przeciw elektro-smogową Ionizer Protector to innowacyjne urządzenie bazujące na rezonansie odpowiednio dobranych kamieni szlachetnych. Wraz ze wzmocnioną jonizacją ujemną wpływa na oczyszczenie powietrza w otoczeniu jak również harmonizuje skutki promieniowania geopatycznego i smogu elektromagnetycznego niskich częstotliwości.

Główną funkcją Ionizer Protector jest oczyszczenie powietrza z alergenów, bakterii, wirusów oraz kurzu domowego. Ionizer Protector to doskonałe urządzenie do wywołania harmonii ciała i umysłu. Harmonizuje je i czyni środowisko bardziej komfortowym, poprawiając sen i metabolizm.

Funkcje i właściwości:

 • emisja rezonansu kamieni szlachetnych
 • materiał wykonania: szkło, węgiel oraz kamienie
 • emisja jonów ujemnych za pomocą szczotki węglowej
 • emisja jonów ujemnych średnio: 45 mln/cm³
 • brak generowania szkodliwego ozonu i tlenku azotu
 • produkcja w Polsce
Ionizer Protector ciesz się czystym powietrzem, większą harmonią wszędzie gdzie przebywasz.

W obecności negatywnych pól elektromagnetycznych o wysokiej częstotliwości oraz szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego, protektor może mieć pozytywny wpływ na ludzi oraz zwierzęta. Dodatkowo w skuteczny i szybki sposób oczyści powietrze ze szkodliwego pyłu. Ponadto czyści powietrze z bakterii, wirusów, roztoczy, grzybów czy innych niebezpiecznych patogenów zawartych w składzie dzisiejszego powietrza.

Skuteczna ochroną

Jonizator powietrza Ionizer Protector to urządzenie zapewniające harmonizację otoczenia i niwelację oddziaływania elektro-smogu  jest urządzeniem dwurdzeniowym. Pierwszym jej elementem są głównie kamienie półszlachetne i szlachetne oraz metale rzadkie. Wszystko jest ustawione w specjalnej konfiguracji rezonansowej. Na uwagę zasługuje jeden z nich o niespotykanej dotąd harmonijnej mocy, występujący rzadziej od złota. Drugim rdzeniem jest podwyższona jonizacja ujemna oparta o technologię naturalnego węgla będąca induktorem i wzmacniaczem pozytywnych harmonicznych wibracji kamieni. Zasada działania wywodzi się z dogłębnej wiedzy, analizy oraz badań dotyczących zarówno właściwości minerałów jak i jonów ujemnych oraz wpływu ich specyficznych drgań na środowisko i organizm człowieka.

Urządzenie nie wymaga instalacji, użytkownik stawia je na regale bądź biurku i podłącza do sieci 230V. Dzięki zastosowaniu opcji 12V możemy użytkować je także poza domem lub w bezpiecznym miejscu w samochodzie.

Jonizator powietrza Ionizer Protector z ochroną harmonizującą skutki promieniowania pól elektromagnetycznych

Nadmierne występowanie pól elektromagnetycznych prowadzi do licznych zaburzeń biologicznych u ludzi i zwierząt. Spowodowane jest to przenikaniem sygnałów elektromagnetycznych o dużym natężeniu do systemów informatycznych naszych komórek i narządów ciała. Przebywanie w zasięgu telefonii komórkowej GSM, w tym 5G, Bluetooth, bezprzewodowej sieci LAN powoduje tzw. śmietnik elektromagnetyczny odbierany przez nasze komórki ciała.


 

Długotrwała ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne wywołuje między innymi niską jakość snu, zmniejszenie koncentracji, utratę witalności, migreny, oraz obniżenie odporności. Jednak każda osoba inaczej reaguje na obciążenia elektromagnetyczne w otaczającym ją środowisku. Z jednej strony odpowiedź zależy od intensywności i długości ekspozycji na częstotliwości elektromagnetyczne i modulację, z drugiej strony zależy również od aktualnego stanu zdrowia danego organizmu żywego.

Efekty stosowania Protectora Ion System mogą być dla niektórych odczuwane szczególnie z uwagi na lepszy sen. Oczywiście zależne jest to od stopnia wrażliwości poszczególnych osób. Należy pamiętać, że według medycyny akademickiej urządzenie nie leczy żadnej z chorób i nie jest ani propozycją ani sugestią do podejmowania samodzielnych terapii. Przez zastosowanie kamieni szlachetnych urządzenie może mieć wpływ na eliminację negatywnego oddziaływanie stref geopatycznych, które mogą powodować różnego rodzaju dolegliwości chorobotwórcze.

Ion System Ionizer
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza

Firma Ion System przeprowadziła badanie dotyczące skuteczności zastosowania urządzenia Ionizer Protector.
Badanie przeprowadzono u osób dorosłych za pomocą pomiaru tętna oraz wysycenia krwi tlenem przy uzyciu pulsoksymetru.
ZAPOZNAJ SIĘ Z WYNIKAMI BADAŃ

Ion System Protector produkuje dużą ilość jonów ujemnych zabezpieczając powietrze którym oddychasz. Oddychaj powietrzem zasobnym w jony ujemne bez pyłów zawieszonych.

Produkt wyprodukowany w Polsce   
Produkcja urządzeń protekcyjnych wymaga użycia odpowiednich rozwiązań. Do tego celu jedna z największych w Polsce jak i Europie hut szkła pomaga nam w produkcji odpowiedniego klosza tzw. emitera energii. Wewnątrz zainstalowaliśmy jego serce, czyli odpowiedni walec z technologią węglową oraz dobrane kamienie szlachetne i półszlachetne w odpowiednio ułożonej proporcji przeciętej cewką Tesli. Jeden z kamieni został już całkowicie wydobyty z ziem rzadkich naszego globu. Prosimy więc o nieutylizowanie urządzenia gdyż ono cały czas działa, nawet bez użycia prądu, lecz emisja energii zmniejsza się o około 60%.

Bardzo eleganckie, bezpiecznie opakowanie idealne na prezent.

Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza
Ion System Ionizer Protector, Jonizator powietrza, Oczyszczanie powietrza

Zawartość opakowania:
1. Ionizer Protector szt. 1.
2. Zasilacz szt.1
3. Gratis książka “Witaminy powietrza

2 opinie dla Jonizator powietrza z ochroną Ionizer Protector

Powered byCusRev
5,0
Na podstawie 2 recenzji
5 gwiazdek
100
100%
4 gwiazdki
0%
3 gwiazdki
0%
2 gwiazdki
0%
1 gwiazdka
0%
 1. Anonimowo (zweryfikowany)

  Jonizator działa i zdecydowanie czuć różnicę w jakości powietrza.

 2. Angelika S. (zweryfikowany)

  Porządne i estetyczne urządzenie, ale walałabym, żeby emitowane światło miało cieplejszą barwę 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…