IONEX pokojowy jonizator powietrza
IONEX pokojowy jonizator powietrza
Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX
IONEX pokojowy jonizator powietrza

Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX

Wysokiej klasy, nowoczesny i elegancki jonizator powietrza produkcji europejskiej, który dzięki zastosowaniu opatentowanej technologi bezgłośnie produkuje dużą ilość jonów ujemnych bez emisji ozonu. Niewątpliwą zaletą jest estetyczny wygląd, niewielkie rozmiary i bezgłośne działanie. Estetyką pasuje do każdego wnętrza. Uwaga: do Nowego Roku czas oczekiwania na jonizator IONEX może się zwiększyć do 3-4 dni.  

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Urządzenie jonizator powietrza IONEX oczyszcza powietrze z pyłów zawieszonych i innych zanieczyszczeń oraz ma korzystny wpływ na zdrowie. Jest zupełnie cichy (nie wydaje żadnych dźwięków) i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Emituje dużą ilość jonów ujemnych (aniony), tym samym oczyszcza powietrze tworząc korzystny klimat w całym pomieszczeniu lub samochodzie. Urządzenie IONEX może być stosowane w dowolnym miejscu wewnątrz pomieszczenia, gdzie możliwe jest podłączenie do sieci elektrycznej lub w samochodzie przez gniazdo zapalniczki.

Uwaga: ściana po ok. 3 tygodniach od włączanie oczyszczacza powietrza IONEX -zdjęcie realne z Krakowa obrazujące niewidoczne zanieczyszczenie powietrza, które wdychamy nieświadomie. Jonizator IONEX działa jak urządzenie antysmogowe likwidując mikro zanieczyszczenia z powietrza widoczne na ścianie i obsadzanie się tych zanieczyszczeń na niższych partiach np. podłoga, szafka, komoda itp. w ten sposób unikamy wdychania tych szkodliwych substancji.

Ważne: jeśli nie masz jonizatora do Twojego krwiobiegu przenikają widoczne na zdjęciu zanieczyszczenia ups. ;-(  Zdjęcie poniżej przedstawia efekt działania jonizatora IONEX po ok. 2 tyg. w biurze w Krakowie.

Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX

Tutaj test przeprowadzony na działanie jonizatora w pomieszczeniu o podwyższonym stężeniu zawieszonych pyłów;
pomiar działania naszego jonizatora na likwidację groźnych pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10;
pomiary wykonane na początku stycznia w Warszawie w przychodni zajmującej się leczeniem alergii.
Już po ok. 1h działania jonizatora powietrza Ionex wartość pyłów obniżyła się wg zdjęć:

Dobre uzdatnianie powietrza – Najważniejsze są jony ujemne

Dzięki jonizatorowi powietrza IONEX zaoferujesz sobie i swoim bliskim wzbogacone o jony ujemne czyste powietrze,  które pozwoli im  w pełni cieszyć się lepszym powietrzem, a także przyjemnie spać w nocy. 
 Jony ujemne są jedynymi, które mogą usunąć z powietrza substancje rakotwórcze, mikrocząsteczki spalin  z powietrza, także wszystkie bakterie, wirusy, zapachy, dym, kurz, roztocza odchodów.

Główne korzyści ze stosowania jonizatora IONEX oczyszczającego i wzbogacającego wdychane powietrze w sposób bezobsługowy w jony ujemne.
-najważniejsze: jonizator powietrza IONEX jest najsilniejszy na rynku (wg. producenta z badań w laboratorium do 40 mln jonów cm3/s), jest bezgłośny,
– nie emituje niezdrowego ozonu!
-szybka i skuteczna jonizacja
-redukuje bóle migrenowe,
-jonizowane powietrze wpływa na lepszą koncentrację,
-wpływa na lepsze samopoczucie,
-wpływa na stabilizację pulsu i ciśnienia,
-inhalacja w pokoju bez wydzielania negatywnego ozonu dzięki zastosowaniu szczotki węglowej,
-zwiększa naturalną odporność organizmu i witalność komórek

Zobacz też inne produkty z kategorii jonizatory powietrza.

Dobre uzdatnianie powietrza jonami ujemnymi jest najlepszym sposobem na usuwanie brudnych cząstek z powietrza o wymiarach mniejszych niż jeden mikrometr, które są gromadzone w płucach przez cały czas. Jednocześnie jony ujemne stanowią ochronę przed chorobami zakaźnymi, ponieważ usuwają z powietrza: kurz, dym, alergeny, zapachy, bakterie, wirusy, kał roztoczy, rakotwórcze sadze, spaliny i inne brudne cząsteczki. Jony ujemne również poprawiają naturalną obronę organizmu i witalność komórek.

W tym samym czasie, jony ujemne są doskonałym zabezpieczeniem przed chorobami zakaźnymi, usuwają kurz, dym, alergeny, zapachy, bakterie, wirusy, roztocza kurzu, i – co najważniejsze – niebezpieczne rakotwórcze submikronowe cząstki sadzy i gazów spalinowych z powietrza, które nie mogą być zatrzymany przez jakikolwiek filtr i są stale wdychane. Ilość jonów ujemnych produkowanych przez jonizatory powietrza IONEX została zmierzona w Instytucie Józef Stefan i w porównaniu z innymi jonizatorami powietrza badania wykazały, że jonizator IONEX wydziela maksymalną ilość jonów ujemnych. Działa zupełnie bezgłośnie i nie ma efektów ubocznych w postaci zapachu ozonu – co może przeszkadzać w przypadku większości jonizatorów dostępnych na rynku. Jonizator powietrza IONEX daje doskonały efekt terapeutyczny. Ze względu na jakość produktu Lorena Leonardos została nominowana do nagrody przedsiębiorca roku. Firma IONEX rejestruje informacje zwrotne na temat korzystnego wpływu jonów ujemnych i leczy wielu użytkowników, którzy mają prawo dostępu do swoich sprawozdań w osobnym folderze w firmie. Na podstawie obserwacji efektów pozytywnego działania jonizatorów powietrza IONEX, wielu lekarzy staje się użytkownikami naszych jonizatorów, oraz poleca ich używanie swoim pacjentom.

      Jony ujemne są to niewidzialne cząstki – atomy lub cząsteczki różnej materii w powietrzu, z ujemnym ładunkiem elektrycznym. Jony ujemne wpływają na ludzi w sposób ożywczy i relaksujący. W mieszkaniu różne urządzenia, w tym elektryczne, komputery, telewizory i inne tworzą niekorzystnie – dodatnio naładowane cząsteczki. Są to cząstki, które pogarszają nasze samopoczucie, nasilają zmęczenie, bóle głowy, mogą powodować utrudnienia w oddychaniu i tym podobne symptomy. Cząstki te unoszą się w powietrzu, a my je wdychamy. Jony ujemne, które są emitowane przez jonizator wiążą dodatnie cząstki – brud, kurz, formaldehyd, wydzieliny z żywicy, cząsteczki stałe w dymie papierosowym, wirusy, bakterie, zapachy, odchodów roztoczy, martwe cząstki skóry, etc. – rozładowywują je w taki sposób, że te opadają na podłogę, półki itp., tym samym są eliminowane z wdychanego powietrza. Uniemożliwia to osadzaniu się wszystkich tych zanieczyszczeń w płucach i zapobiega chorobom zakaźnym.

Pokojowy jonizator powietrza IONEX

Jedną z najważniejszych cech naszego jonizatora powietrza IONEX jest to, że wysyła ujemne jony ze szczotki węglowej. Ponieważ nigdy nie emituje dwutlenku węgla i szkodliwego ozonu jak jonizatory z iglicami metalowymi, gwarantuje długotrwałe zdrowotne użycie. Element emitujący jony ujemne musi być widoczny na zewnątrz jonizatora tak jak w prezentowanym modelu , jeśli jest umieszczony wewnątrz jony ujemne są niszczone na drodze do wyjścia z jonizatora.

Zaletą oczyszczacza powietrza IONEX jest to, że łatwo można znaleźć miejsce dla niego na wyższych powierzchniach, przewieźć go do pracy, wziąć na wakacje, mieć w podróży, itp.. W celu osiągnięcia małego rozmiaru usunięte zostały wszystkie niepotrzebne składniki, takie jak filtry i wentylatory. Filtr nie jest w stanie zatrzymać cząstek mniejszych niż 1 mikrometr, które są najbardziej niebezpieczne stale gromadząc się płucach. Tylko jony ujemne mogą usunąć takie cząsteczki z powietrza, wiążąc się z nimi opadają na podłogę. W tym stanie nie unoszą się ponownie w powietrze i nie są już niebezpieczne dla zdrowia.

INSTRUKCJA UŻYCIA

Umieść jonizator IONEX w najwyższej możliwej pozycji z wylotem (szczotka węglowa) skierowanym na pokój. Pole elektromagnetyczne tworzone jest przez każde urządzenie podłączone do sieci elektrycznej. Jonizator IONEX generuje tylko 14-centymetrowe pole elektromagnetyczne, dzięki czemu, bez żadnych konsekwencji, może być umieszczony na stoliku nocnym. Urządzenie powinno być zainstalowane tak, aby wylot jonów ujemnych skierowany był na pomieszczenie. Nie zalecane jest instalowanie jonizatora IONEX na przykład na telewizorze, ponieważ absorbuje on jony ujemne.

Jak jonizator wpływa na otoczenie i człowieka?

Jonizator w sposób naturalny oczyszcza powietrze, czego nie zrobi żaden inny filtr. Eliminuje submikronowe cząsteczki, które osadzają się w płucach.

Ponadto, jony ujemne mają korzystny wpływ na ciało, redukują pocenie się, choroby oskrzeli jak astma oskrzelowa, alergie i pewne skutki stresu. Regulują one także ciśnienie krwi, bicie serca i poprawiają koncentrację. Oprócz tego korzystnie wpływają na samopoczucie oraz lepszy sen.

Jonizator IONEX może pracować 24 godziny na dobę. Na powierzchni 50 m2 oczyszcza powietrze w ciągu trzech godzin. Jeśli powietrze jest silnie zanieczyszczone, w celu zapewnienia gruntownego oczyszczenia, można użyć jednocześnie kilku urządzeń. Po oczyszczeniu zalecane jest przesunięcie jonizatora IONEX do innego miejsca. Sprawdzając wynik działania: gdy światło wchodzi do pokoju, w powietrzu nie widać cząsteczek np. kurzu.

W jaki sposób możemy utrzymać jonizator IONEX?

Odłączyć jonizator IONEX od sieci elektrycznej i po prostu wytrzeć lekko wilgotną szmatką. Zalecane jest również czyszczenie bezpośredniego otoczenia pracy jonizatora, jako że znajduje się tam większość zanieczyszczeń z powietrza. Częstotliwość czyszczenia urządzenia zależy od ilości zanieczyszczeń w powietrzu.

Urządzenie to pracuje bezgłośnie, dlatego z powodzeniem może być używane w sypialni podczas snu !!!

Mocne strony:

  • Produkuje dużą ilość jonów ujemnych cm3/sek. dlatego jest najlepszym instrumentem łagodzenia problemów z astmą, alergiami i chorobami związanymi z nadciśnieniem.
  • Jest to najmniejszy na świecie jonizator (11×4,5 cm, około 0,50 kg), można łatwo znaleźć miejsce dla niego, nosić ze sobą do pracy lub zabierać na wakacje – to jest bardzo ważne dla osób cierpiących na astmę i choroby alergiczne.
  • Jest to całkowicie bezgłośny i można go stosować także podczas snu.
  • Nie emituje niezdrowego ozonu.
  • Jego żywotność wynosi ponad 10 lat. Może być włączony 24h/dobę.
  • Koszt energii tylko 2EUR na rok
  • Estetyczny design pasuje do wystroju mieszkania.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie zasilaniaAC 220_240 V, 50/60Hz
Znamionowy pobór mocy1,6 W
Emisja jonów ujemnych do 45 mln w cm3/s wg. producenta w badaniu laboratoryjnym
Napięcie jonizatora4500 V
Całkowity zasięgW całym domu lub mieszkaniu, jeśli jest przenoszony z jednego pomieszczenia do drugiego
Skuteczny zasięg8 m
Waga500g
WymiaryŚrednica 11 cm, wysokość 4,5 cm
Gwarancja producenta24 miesięcy: świadczenia gwarancyjne wg. załączonej
karty gwarancyjnej
Uwaga: Jonizator IONEX przeszedł wszystkie wymagane badania homologacji typu i pomiary jonów ujemnych instytutu Jožefa Stefana w Lublanie (Słowenia).
Wymiary 11 × 11 × 6 cm
Producent

Kolor

Biały, Czarny

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Pokojowy Jonizator Powietrza IONEX”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Ci się spodobać również…