-14%
IONEX pokojowy jonizator powietrza

Najwyższej klasy pokojowy jonizator powietrza IONEX (pakiet 2 szt.)

Original price was: 1.390,00 zł.Current price is: 1.199,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 1.199,00 .

Nowoczesny jonizator powietrza produkcji słoweńskiej, który dzięki estetycznemu wyglądowi i niewielkim rozmiarom pasuje do każdego wnętrza. Jego małe wymiary pozwalają na bezproblemowe przenoszenie co jest ważne dla osób cierpiących na astmę i choroby alergiczne Cena jednostkowa w pakiecie to 615 zł! Kupuj w pakiecie-zyskaj dla bliskich.  

Brak w magazynie

Oczyszczanie powietrza jonami ujemnymi jest najlepszym sposobem na usuwanie brudnych cząstek z powietrza o wymiarach mniejszych niż jeden mikrometr, które są gromadzone w płucach przez cały czas. Jednocześnie jony ujemne stanowią ochronę przed chorobami zakaźnymi, ponieważ usuwają z powietrza: kurz, dym, alergeny, zapachy, bakterie, wirusy, kał roztoczy, rakotwórcze sadze, spaliny i inne brudne cząsteczki. Jony ujemne również poprawiają naturalną obronę organizmu i witalność komórek.

Jedną z najważniejszych cech naszego jonizatora powietrza IONEX jest to, że wysyła ujemne jony ze szczotki węglowej. Ponieważ nigdy nie emituje dwutlenku węgla i szkodliwego ozonu jak jonizatory z iglicami metalowymi, gwarantuje długotrwałe zdrowotne użycie. Element emitujący jony ujemne musi być widoczny na zewnątrz jonizatora tak jak w prezentowanym modelu, jeśli jest umieszczony wewnątrz jony ujemne są niszczone na drodze do wyjścia z jonizatora.

Pokojowy jonizator powietrza IONEX

Zaletą jonizatora powietrza IONEX jest to, że łatwo można znaleźć miejsce dla niego na wyższych powierzchniach, przewieźć go do pracy, wziąć na wakacje, mieć w podróży, itp. W celu osiągnięcia małego rozmiaru usunięte zostały wszystkie niepotrzebne składniki, takie jak filtry i wentylatory. Filtr nie jest w stanie zatrzymać cząstek mniejszych niż 1 mikrometr, które są najbardziej niebezpieczne, ponieważ stale gromadzą się w płucach. Tylko jony ujemne mogą usunąć takie cząsteczki z powietrza, wiążąc się z nimi opadają na podłogę. W tym stanie nie unoszą się ponownie w powietrze i nie są już niebezpieczne dla zdrowia.

Jonizator powietrza IONEX pracuje bezgłośnie, dlatego z powodzeniem może być używane w sypialni podczas snu !!!

Mocne strony:

  • Jest najsilniejszy na rynku i dlatego jest najlepszym instrumentem łagodzenia problemów z astmą, alergiami i chorobami związanymi z nadciśnieniem.
  • Jest to najmniejszy na świecie jonizator (11×4,5 cm, około 0,50 kg), można łatwo znaleźć miejsce dla niego, nosić ze sobą do pracy lub zabierać na wakacje – to jest bardzo ważne dla osób cierpiących na astmę i choroby alergiczne.
  • Jest całkowicie bezgłośny i można go stosować także podczas snu.
  • Poprzez szczotkę węglową emituje jony ujemne, nie emituje niezdrowego ozonu.
  • Jego żywotność wynosi ponad 10 lat.
  • Jego estetyczny design pasuje do wystroju mieszkania.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie zasilaniaAC 220_240 V, 50/60Hz
Znamionowy pobór mocy1,6 W
Emisja jonów ujemnych do 45 mln w cm3/s
Napięcie jonizatora4500 V
Całkowity zasięgW całym domu lub mieszkaniu, jeśli jest przenoszony z jednego pomieszczenia do drugiego
Skuteczny zasięg8 m
Waga500g
WymiaryŚrednica 11 cm, wysokość 4,5 cm
Gwarancja producenta12 miesięcy: świadczenia gwarancyjne wg. załączonej
karty gwarancyjnej
Uwaga: Jonizator IONEX przeszedł wszystkie wymagane badania homologacji typu i pomiary jonów ujemnych instytutu Jožefa Stefana w Lublanie (Słowenia).
Producent

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „Najwyższej klasy pokojowy jonizator powietrza IONEX (pakiet 2 szt.)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *