GanoCord Colway (60 kaps.)

GanoCord Colway (60 kaps.)

197,00 

Brak w magazynie

Kategoria:

GanoCord Colway suplement diety (60 kaps.)

GanoCord to wyjątkowe zestawienie dwóch niezwykłych ekstraktów, z których pierwszy pozyskano z ganodermy – grzyba uznawanego za synonim nieśmiertelności, używanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat i sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu chińskich roślin leczniczych. Ganoderma wspiera między innymi układ immunologiczny i układ krążenia oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu LDL.

Drugim ze składników GanoCordu jest ekstrakt z grzybni kordycepsu. Ten wyjątkowy w naturze grzyb dwuletni czerpie składniki z organizmu zwierzęcego . Jest bardzo rzadki i cenny, gdyż występuje naturalnie tylko w wysokogórskich rejonach Tybetu. Ze względu na wyjątkową zawartość składników bioaktywnych, w tym biostymulatory, uznany został oficjalnie w Europie za nutraceutyk, natomiast Amerykańska Akademia Nauk zalicza go do gatunków potencjalnie zdrowotnych.

GanoCord jest suplementem wyjątkowym, gdyż połączono w nim ganodermę wraz z zarodnikami oraz ekstrakt z grzybni kordycepsu – czyli komponenty o najwyższej, pożądanej jakości, w łącznej masie, aż 30 gramów substancji ekstrahowanej z obu tych poszukiwanych grzybów.

Składniki w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję (2 kapsułki):

  • Ekstrakt z grzybni maczużnika chińskiego (Ophiocordyceps sinensis) 400mg
  • Ekstrakt z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum) – standaryzowany na 10%
    polisacharydów 400 mg – w tym 40 mg polisacharydów

Zawartość: 60 kapsułek

Opinie

There are no reviews yet

Napisz pierwszą opinię o „GanoCord Colway (60 kaps.)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *