W naszym asortymencie znajdziesz wykonane z wysokiej jakości materiałów filtry i wkłady do wody, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Wszystkie elementy są bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami, dlatego masz pewność, że woda jest dokładnie oczyszczona ze wszystkich szkodliwych pierwiastków i zanieczyszczeń. Nasze filtry do wody pitnej pomogą Ci chronić swoje zdrowie i zapewniają dostęp do świeżej wody w każdym miejscu.

Filtry i wkłady

Wyświetlanie 1–16 z 67 wyników

Skuteczne filtry do wody wodorowej

Codziennie powinno wypijać się nawet do 2 litrów wody, ale nie każdy chce w takiej ilości kupować sprzedawanego w plastikowych butelkach napoi. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest skuteczny filtr do butelek. Produkty, które u nas znajdziesz, zatrzymują zanieczyszczenia oraz szkodliwe substancje, uzdatniając do picia wodę z dowolnego źródła wody dopuszczalnej do picia. Dzięki butelce z filtrem masz dostęp do świeżego i bezpiecznego napoju zawsze i wszędzie. Oferujemy także filtry do wody wodorowej, które nie tylko oczyszczają, ale również dodatkowo jonizują wodę, wzbogacając ją o niezbędne minerały i wodór cząsteczkowy, uważany za najmocniejszy naturalny antyoksydant.

Dlaczego warto zdecydować się na filtry do wody pitnej?

Woda pitna w rurach często może być zanieczyszczona. W szczególności w starych blokach, gdzie rury mogą być zardzewiałe, a woda, którą spożywamy, brudna. Często również przenoszą się w niej niebezpieczne związki, które mogą szkodzić naszemu organizmowi. W szczególności powinniśmy unikać metali ciężkich – zagrażają one naszej wątrobie. Aby zapobiegać temu typowi zanieczyszczeń, należy zdecydować się na filtry do wody pitnej. Jego największą zaletą jest to, że można przefiltrować duża ilość wody, zanim wymienimy wkład. Ponadto filtry do wody pitnej umożliwiają szybsze spożywanie wody, bez konieczności zakupu specjalnych dzbanków znanych firm.

Jakie są zalety filtrów do wody pitnej i filtrów do wody wodorowej?

Dzięki takim filtrom będziemy mogli szybko i bezproblemowo spożywać wodę z kranu. Co więcej, nasycanie wodorem wody lub jej jonizowanie powinno się odbywać wyłącznie na wodzie wcześniej  filtrowanej i powinno być traktowane jako bezwzględny warunek, Woda wzbogacona wodorem lub jonizowana spełnia wtedy swoją rolę bez obciążania organizmu niepotrzebnymi związkami, które zostaną zatrzymane w procesie filtrowania wody.  Zdecyduj się na filtry do wody pitnej i wodorowej i przekonaj się, jak ułatwiają one życie!